ijournal.cz

Soutěžte s námi o vouchery do obchodního centra Atrium Flora

red Zdroj: Atrium Flora 13.10.2014 Soutěže

Pokud byste si rádi zakoupili nějaké nové podzimní či zimní oblečení v některém ze skvělých obchodů centra Atrium Flora, tak neváhejte a zasoutěžte si o voucher! Stačí správně odpovědět na otázku níže a třeba právě na Vás se usměje štěstí.

Atrium Flora nabízí svým návštěvníkům velké množství značkových obchodů s módou, vybranými službami a zábavou. Ve čtvrtém patře se nachází restaurace a multikino Cinema City s 3D kinosálem IMAX, v každém patře pak kavárna či malé občerstvení. Rodičům je k dispozici dětský koutek, řidičům čtyřpatrové podzemní garáže.

Atrium_Flora_

Obchodní centrum aktuálně pořádá také jedinečnou soutěž, která vyvrcholí ve středu 22. října 2014 právě v prostorech centra Atrium Flora.

Akce s názvem Staň se tváří Flory je soutěž, jíž se mohou zúčastnit všechna krásná děvčata, jejichž snem je stát se tváří jednoho z nejnavštěvovanějších obchodních center v Praze. Finalistka, která se umístí na prvním místě, získá poukázky pro nákup ve vybraných obchodech centra ve výši 50 000,- Kč a stane se tváří reklamní kampaně obchodního centra.

Vizuál_Staň_se_tváří_Flory

Akci bude moderovat herec Lukáš Hejlík a nebudou chybět módní přehlídky, workshopy, slevy a soutěže pro zákazníky, módní přehlídky vybraných značek (Guess, Kara, Triumph, Vabacci a další) a různá taneční vystoupení (IF Dance Group pod vedením tanečnice Qašy a další jiná taneční vystoupení).


Soutěžní otázka: Kde se nachází obchodní centrum Atrium Flora?

 

  1. Praha 3 
  2. Praha 10
  3. Praha 1

Správnou odpověď posílejte na adresu: redakce@ijournal.cz do 22. října 2014. Do předmětu uveďte Flora Atrium. Nápovědu a kompletní informace o akci a přihlašování do soutěže najdete na webových stránkách:

http://www.atrium-flora.cz/

https://www.facebook.com/AtriumFlora

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Atrium Flora