Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Středa, 18.Červenec 2018
ijournal.cz

Tip na knihu – Motivační diář RESTART 2016

red Zdroj: Stream.cz 26.11.2015 Knihy

Kdo z nás by nechtěl něco ve svém životě změnit? Uskutečnit své plány a konečně dostudovat školu, dosáhnout ideální váhy nebo skončit s protivným zlozvykem… Ne vždy je to ale snadné. Je nejvyšší čas vzít svůj život do vlastních rukou a vyvarovat se dalšího neúspěšného pokusu.

Křest diáře RESTART 2016

Populární motivační diář profesionální koučky Lenky Černé s názvem RESTART 2016 je praktickým návodem, jak dosáhnout osobního růstu, uspořádat si priority a nenechat se zaskočit nečekanými situacemi.

Lenka Černá s kmotrem knihy Daliborem GondíkemRESTART 2016 je průvodcem plným rad a inspirace. Nabízí nejen efektivní postup, jak posílit svou psychickou i fyzickou kondici, ale každý týden také konkrétní tipy, které přispívají ke spokojenosti v profesním i osobním životě. Jednotlivá doporučení z oblasti zdraví, práce, vztahů či financí, která doplňují recepty a detoxikační program zaměřený na posílení orgánů, jež jsou v danou část roku zatěžovány nejvíce,
do sebe zapadají jako puzzle a pomáhají čtenářkám a čtenářům systematicky měnit jejich životní postoj.

Motivační diář vychází ve spolupráci s internetovou televizí Stream.cz. K dostání je za doporučenou cenu 299 korun ve vybraných knihkupectvích a na Alza.cz.

Diář RESTART 2016 je výborným dárkem pod stromeček. Ocení ho muži i ženy všech věkových skupin.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Stream.cz