Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Středa, 18.Červenec 2018
ijournal.cz

iPILOT představuje v Praze již druhý letecký simulátor. Boeing 737 je připraven k letu!

red Zdroj: www.flyipilot.cz 25.11.2015 Zajímavosti
Jak jsme již avizovali v našem článku na začátku listopadu, iPILOT, první mezinárodní řetězec dostupných center leteckých simulátorů na českém trhu, dává povolení ke startu jedinečným leteckým zážitkům s novým simulátorem dopravního letounu Boeing 737. Tento model se stává druhým simulátorem v pražském leteckém centru iPILOT na Malé Straně, kde se milovníci adrenalinových zážitků mohou proletět také letounem Airbus A320.

Boeing_737Boeing_737_-_kokpit_1Nový simulátor letounu Boeing 737 disponuje kokpitem v reálném měřítku, vybaveným několika video obrazovkami, které promítají úžasný výhled skutečných letových cest. Palubní deska letadla je přesná replika té v Boeingu 737 a její nadhlavní panel je plně funkční. Simulátor je vhodný pro kohokoli, od leteckých nadšenců až po ty, kdo chtějí zkusit něco nového. Kvalifikovaní instruktoři provedou návštěvníky celým letem od startu až po přistání a umožní jim převzít kontrolu nad jedním ze dvou v současnosti nejpopulárnějších modelů letadel na trhu. Jedinečná a reálná simulace letu je zajištěna propojením speciálních efektů s navigační technologií a věrnou replikou kokpitu.

Na fotografii vlevo Dara Rolins a vpravo Martin Beneš, marketingový ředitel iPILOT. V záběru jsou také instruktoři iPILOT.

Na fotografii vlevo Dara Rolins a vpravo Martin Beneš, marketingový ředitel iPILOT. V záběru jsou také instruktoři iPILOT.

„Velice nás těší, že můžeme rozšiřovat naše služby a plnit sny dalším leteckým fanouškům. Od otevření iPILOT centra v Praze v únoru 2012 jsme zde obsloužili více než 10 000 klientů, kteří celkově nalétali přes 8 000 hodin na našem simulátoru,“ říká Wolfram Schleuter, zakladatel a výkonný ředitel společnosti iPILOT a dodává: „Nový simulátor, který je postaven s pomocí nejnovějších technologií v oboru, určitě stojí za návštěvu.”

Slavnostní zahájení provozu nového simulátoru podpořila populární zpěvačka Dara Rolins

Slavnostní zahájení provozu nového simulátoru podpořila populární zpěvačka Dara Rolins

 iPILOT je otevřen denně od 9:00 a létá se podle zájmu až do pozdních večerních hodin. Dárkové poukazy, které jsou perfektním dárkem pro vaše blízké nebo letecké nadšence, jsou dostupné online na www.flyipilot.cz/shop/ nebo na telefotu 228 882 287, kde rovněž můžete provést vaše rezervace. Délka zážitku se pohybuje od 15 minut do tří hodin a předchozí zkušenosti ani žádné speciální dovednosti nejsou nutné.

iPILOT poskytuje také řadu speciálních nabídek včetně programu zaměřeného na překonání strachu z létání nebo romantický zážitek s lahví šampaňského podávaného přímo na palubě. Letecké centrum je také vhodné pro firemní a team-buildingové akce.
Pro více informací o cenách a jednotlivých leteckých zážitcích navštivte www.flyipilot.cz

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.flyipilot.cz