ijournal.cz

Tip na dárky, které potěší celou rodinu! Pořiďte je letos snadno a bez stresu nebo je vyhrajte v naší soutěži

red Zdroj: Aquapalace Praha 1.12.2019 Soutěže

Zábava ve vodním stylu pro celou rodinu nebo luxusní relaxace v Aquapalace Praha!

Víte, co ocení všichni členové rodiny? Jednoznačně společné zážitky a chvíle se svými nejbližšími. V Aquapalace Praha přichystali širokou škálu dárkových poukazů, ze kterých si vybere každý.

Pro malé raubíře legraci ve vodě

S dětskou kartou Hvězdička pro děti do 150 cm a 12 let darujete všem raubířům každodenní neomezenou koupačku na celý rok. Ve Vodním světě se mohou vyřádit na 20 tobogánech či skluzavkách, užít si unikátní virtuální realitu na tobogánu Magic tube nebo si sjet nekonečnou ¼ km dlouhou jízdu na nejdelším tobogánu v ČR. Malým plavcům tak darujete neomezenou dávku vodního dobrodružství a rozsvítíte hvězdičky v jejich očích.

Cena za dětskou kartu Hvězdička je 1190,- Kč s platností 1 rok/tedy 365 dní. A to už stojí za to!

AQP_Vanoce2019

Zážitek pro celou rodinu

Vymyslet dárek pro celou rodinu není snadné, nicméně v Aquapalace Praha mají řešení. Celodenní vstupenka pro rodinu uspokojí úplně všechny. Zatímco děti a studenti si užívají na více jak 20 skluzavkách, tobogánech a mají možnost dovádět v mořském vlnobití, rodiče mohou relaxovat ve více jak 10 vířivkách či masážních lavicích. Pro milovníky tepla je k dispozici největší Saunový svět v České republice, který zahrnuje nejen klasické finské sauny, ale i římské lázně a unikátní dětskou saunu v podobě perníkové chaloupky.

AQP_Vanoce2019_2

Cena celodenní rodinné vstupenky je 1949,- Kč a vstupenku můžete využít až půl roku od jejího nákupu.

Pro zábavu i relaxaci

Dárek, který splňuje jak zábavu, tak relaxaci na neomezenou dobu – to je roční členství do Vodního i Saunového světa Aquapalace Praha. Vybrat si nyní můžete ze zvýhodněných vánočních nabídek – např. roční členství do Saunového i Vodního světa pro dospělého nebo pro rodinu. Roční členství do Aquapalace Praha to je zábava na celý rok.

AQP_Vanoce2019_relax

Cena za Roční členství pro dospělého do Saunového i Vodního světa Aquapalace Praha je nyní v akci za 9990,-Kč.
Cena za Roční rodinné členství do Vodního světa ve verzi 2 dospělí a 2 děti je za 15990,- Kč.


AQP_Vanoce2019Vyhrajte 2 vouchery na volné vstupy na 3 hodiny do vodního světa a saun v Aquapalace Praha

Soutěžní otázka:
Na kolika skluzavkách či tobogánech si užijete vodní zábavu a dobrodružství?

a) 10
b) 15
c) 20

Správnou odpověď pošlete nejpozději do 10. prosince 2019 půlnoci na e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz. Do předmětu, prosíme, uveďte: Soutěž – Aquapalace. Výherce budeme kontaktovat emailem. (Nápovědu naleznete v článku výše).


 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Aquapalace Praha