ijournal.cz

The Tap Tap v Opeře – exkluzivně v přímém přenosu na Prima LOVE

red Zdroj: The Tap Tap 28.11.2014 TV, Významné osobnosti, veřejné projekty

Již čtvrtý ročník charitativního mikulášského koncertu The Tap Tap v Opeře, který se bude konat 1. prosince tohoto roku, je opět beznadějně vyprodaný. Diváci Prima LOVE budou mít ale jedinečnou možnost být exkluzivně u toho prostřednictvím přímého přenosu z akce, který startuje v 18 hodin.

image

The Tap Tap nabízejí svým fanouškům další možnost, jak zhlédnout jejich jedinečné mikulášské vystoupení, jehož se zúčastní i Dan Bárta, Xindl X a lidová muzika Notičky. Role Mikuláše se zhostí herec seriálu Cesty domů Roman Zach, role Andělů moderátorka TOP STAR magazínu Iva Kubelková a herečka Tereza Voříšková. Spolu s The Tap Tap vystoupí i generální ředitel Ford Motor Company Jan Laube a primář chiropraktického oddělení Fakultní nemocnice v Motole Jiří Kříž, který se po úrazu sám pohybuje na invalidním vozíku.

The Tap Tap_Státní Opera Praha_5 XII 2011

Diváci budou mít možnost během sledování přímého přenosu na Prima LOVE posílat darovací zprávy DMS, a tak přispět na dostavbu Jedličkova ústavu a škol.
„Jsme moc rádi, že o náš mikulášský koncert ve Státní opeře Praha je takový zájem. Vyprodat v Praze s předstihem tak velký sál není jen tak. Bereme to jako signál, že přesto, že se jedná o sbírku, lidé na nás chodí rádi a těší se na dobrou zábavu,“ říká Šimon Ornest, kapelník a dirigent orchestru The Tap Tap.

Cena jedné DMS bude 30,- Kč, z nichž 28,50,- Kč půjde na dostavbu Jedličkova ústavu – sbírku JUS.

Celým koncertem bude provázet Ladislav Angelovič spolu se skvělým hercem a moderátorem Jiřím Mádlem.

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: The Tap Tap