Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Sobota, 17.Listopad 2018
ijournal.cz

PERFECT PASTA – těstoviny, po kterých zaručeně zhubnete!

red Zdroj: Via Naturallis s.r.o. 28.11.2014 Gastronomie

Perfect Pasta obsahuje pouze 12 kalorií na 100 gramů, neobsahuje lepek, neobsahuje  žádný tuk ani cukr, naopak obsahuje vysoký podíl vlákniny. Perfect Pasta je vhodná pro všechny, kteří si chtějí hlídat svou váhu a chtějí jíst zdravě.

Perfect Pasta_recept

Zeleninová alternativa těstovin je vyráběna z přírodní zázračné plodiny Konjac Amorphalus. Konjac je kořenová zelenina, podobná bramboře a pěstuje se téměř v celé jihovýchodní Asii. Zázračný efekt Konjacu je dán rovněž jeho obsahem antiaging polyfenolů a dalších antioxidantů, které omlazují organismus a udržují štíhlost.

Perfect Pasta je neskutečně variabilní, její příprava je snadná a rychlá. Perfect Pasta může být jako příloha – vynikající je se zeleninou a masem. Perfect Pastu je možné připravit jako salát nebo přidat do polévek.

S Perfect Pasta jíte zdravě, chutně, nemáte hlad a přitom nemusíte měnit své stravovací návyky. Stačí jednoduše vyměnit vysoce kalorické těstoviny a rýži za Perfect Pasta.

Perfect Pasta obsahuje 96% vody a 3,8% Glukomannu, ten v žaludku zvětšuje svůj objem a pomáhá stabilizaci hladiny cukrů v krvi, potlačuje chutě, pocit hladu a přejídání si. Perfect Pasta na sebe váže tuky, čímž umožňuje hubnutí. Dále zabraňuje ukládání cukru v tukových zásobách a vstřebávání tuků. Výzkumu prokázaly, že vláknina Glukomannan obsažená v Perfect Pasta napomáhá ke snížení cholesterolu a krevního tlaku.

Perfect Pasta:

→ 12 kcal ve 100g

→ neobsahuje lepekPerfect Pasta_produkt

→ 0% tuku

→ 0% cukru

→ vysoký obsah vlákniny

→ 100% přírodní

 

Perfect Pasta je vhodná pro:

-         udržení váhy

-         hubnoucí a detoxikační kúry

-         vegany

-         vegetariány

-         diabetiky

-         sportovce s dietním režimem

 

Tyto bezlepkové nízkokalorické těstoviny, které na trh uvádí společnost Via Naturallis s.r.o., zakoupíte ve vybraných prodejnách zdravé výživy např. Country Life, BioDay, prodejny zdravé výživy Toulcův Dvůr, Mnam Bio, Racionální výživa na Černém mostě v Praze, Bazalka (Hradec Králové), Špalda (Pardubice),  Slunovrat (Příbram), Pochutnej si!, Bio i nebo pro zdraví (Třinec), Zdravá výživa (Roudnice nad Labem), Obchod Rohanka (Kladno), Restaurace zdravého životního stylu Rebio – Velký Špalíček (Brno), prodejna Lázeňského domu Salve (Chomutov) nebo na www.perfectpasta.cz.

Doporučená maloobchodní cena: 79,- Kč za 200 gramů.

Více o PERFECT PASTA: www.perfectpasta.cz nebo na www.facebook.com/perfectpasta

Perfect Pasta je 100% přírodní zeleninová alternativa těstovin. Obsahuje pouze 12 kcal ve 100 g, neobsahuje lepek, tuky, cukry. Obsahuje vysoký podíl vlákniny. Perfect Pasta se vyrábí z kořene Konjac, který roste v jihovýchodní Asii. Konjac obsahuje antiaging polyfenoly a další antioxidanty omlazující organismus a udržující štíhlost. Příprava Perfect Pasty je velice snadná a nabízí nespočetné variace – je skvělá s masem a zeleninou, v polévkách nebo jako salát. Perfect Pasta je ideální pro všechny, kteří chtějí hubnout a následně si váhu udržet, pro diabetiky, pro vegany a vegetariány, pro sportovce s dietním režimem.


VYZKOUŠEJTE JEDINEČNÉ RECEPTY S PERFEKT PASTA, které na prezentaci připravila i zpěvačka a modelka Kateřina Mátlová, herci Petra Špindlerová a Tomáš Valík za vedení Jana Hajného.

Petra Špindlerová_Tomáš Valík_Jan HajnýKateřina Mátlová_Jan Hajný

                                                                             


                                                                             Salát Perfect Pasta s chilli a zeleninou

Ingredience:

-         Perfect PastaPerfect Pasta_salát s chilli

-         olivový olej, sůl

-         chilli, nebo chilli pasta (např. Santal Oelek)

-         rajče

-         mrkev

-         paprika žlutá, červená

-         žampiony

-         sakura, řeřicha

Postup:

Perfect Pasta vyjmeme z obalu, propláchneme horkou vodou a necháme okapat v cedníku. Poté Perfect Pasta osolíme a promneme s chilli pastou.

Pokrájenou zeleninu a žampiony orestujeme na troše olivového oleje, pak přidáme připravenou Perfect Pasta.  Na talíři směs dozdobíme sakurou a řeřichou.                                                                                  Perfect Pasta caprese

Ingredience:

-         Perfect PastaPerfect Pasta_Caprese

-         bazalkové pesto

-         rajčata

-         mozzarrella

-         lístky bazalky

-         olivový olej, sůl

Postup:

Perfect Pasta vyjmeme z obalu, propláchneme horkou vodou a necháme okapat v cedníku. Poté Perfect Pasta osolíme a promneme s  bazalkovým pestem.

Rajčata a mozarellu nakrájíme na plátky, střídavě poskládáme na talíř. Přidáme upravené Perfect Pasta, posypeme lístky čerstvé bazalky, zakapeme olivovým olejem a podáváme.

Perfect pasta s griliášem

Ingredience:Perfect_Pasta_Kateřina_Mátlová


– Perfect Pasta
– med
– griliáš (třinový cukr, arašídy, máslo)
– jablka
– skořice

Postup:

Z třinového cukru, arašídu a másla na pánvi orestováním vyrobíme griliáš. Pokrájená jablka orestujeme na pánvi, přidáme, med, skořici a Perfect Pasta, vše promícháme. Hotovou směs posypeme griliášem.

Perfect Pasta s kozím sýrem

Ingredience:

- Perfect Pasta 
– kozí sýr
– tymián
– rajčata

Postup: Kozí sýr utřeme s tymiánem. Přidáme Perfect Pasta a vzniklou směs plníme do vydlabaných rajčat. Vše zapečeme v troubě.

 

 

 

 

 

S Perfect Pasta jíte zdravě, chutně, nemáte hlad a přitom nemusíte měnit své stravovací návyky. Stačí jednoduše vyměnit vysocekalorické těstoviny a rýži za Perfect Pasta.

Perfect Pasta obsahuje 96% vody a 3,8% Glukomannu, ten v žadludku zvětšuje svůj objem a pomáhá stabilizaci hladiny cukrů v krvi, potlačuje chutě, pocit hladu a přejídání si. Perfect Pasta na sebe váže tuky, čímž umožňuje hubnutí. Dále zabraňuje ukládání cukru v tukových zásobách a rozvněť vstřebávání tuků. Výzkumu prokazály, že vláknina Glukomannan obsažená v Perfect Pasta napomáhá ke snížení cholesterolu a krevního tlaku.

Perfect Pasta:

→ 12 kcal ve 100g

→ neobsahuje lepek

→ 0% tuku

→ 0% cukru

→ vysoký obsah vlákniny

→ 100% přírodní

 

Perfect Pasta je vhodná pro:

-         udržení váhy

-         hubnoucí a detoxikační kúry

-         vegany

-         vegetariány

-         diabetiky

-         sportovce s dietním režimem

 


Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Via Naturallis s.r.o.