ijournal.cz

TGM: (Nová televizní) Talkshow Geni a Míši: První a prezidentský díl

red Zdroj: FTV Prima sro 27.8.2014 TV

Do premiérového dílu nové talkshow Richarda Genzera a Michala Suchánka, za aktivní režisérské asistence Ondřeje Sokola, přijal pozvání hvězdný host, exprezident Václav Klaus. A jací budou další hosté?

Premiéru prvního dílu TGM uvidíte v neděli 31. srpna ve 21.30 na Primě.

TGM_8551

Nový pořad TV Prima moderují ostřílení Michal Suchánek a Richard Genzer, kteří si budou celý podzim zvát do holešovického klubu La Fabrika skvělé hosty – divákům je pak představí na Primě vždy v neděli ve 21.30.

Natáčení zahájil Ondřej Sokol, režisér zasahující do dění ve studiu, přišel představit a pozdravit publikum, aby diváci věřili, že tam s nimi skutečně je, protože během natáčení bude se studiem komunikovat už jen přes obrazovku – v jeho improvizované režii v „New Yorku“, jak s oblibou několikrát zopakoval.

TGM_8565

Michal a Richard přivítali podle jejich slov všechny „příznivce inteligentní zábavy“. Pak do studia vstoupil jako první hvězdný host bývalý prezident Václav Klaus. Přivítání provázel krátký proslov o hostovi a nechyběl samozřejmě velký potlesk diváků. „Na to jste zvyklý, že?“ neodpustili si moderátoři. „Nepřetržitě!“ pohotově a s úsměvem odrazil narážku pan prezident. Nato moderátorům smekl poklonu, že jsou oblečeni v sakách, prý to čekal tak o tři roviny nižší. Kluci byli naoko dojatí a v rozhovoru se dostali až k tomu, že se pan Klaus potkal s Geňou na horách při lyžování, kde si spolu povídali, a tak vlastně vzniklo pozvání do TGM. „Víte, že jezdí na snowboardu?“ zeptal se Michal hosta. „Nepřekvapuje mě to!“ využil vhozené rukavice pan Klaus. V rozhovoru pak přirovnal Michala podobou k Larrymu Kingovi, v jehož show byl hostem. Pan Klaus také vzpomínal na své politické zážitky, například na setkání s Al Gorem, kterého prý až celkem hrubě setřel: „On už tehdy mluvil o globálním oteplování, tak jsem ho…“ a s výmluvným gestem svou větu nedokončil. Když B. Clinton vyhrál prezidentské volby a Al Gore se stal viceprezidentem USA, pan Klaus se obával, jestli si ho Al Gore a jejich výměnu názorů ještě pamatuje. Při jejich návštěvě se ukázalo, že ano, ale vzpomínal na jejich setkání jako na příjemné popovídání!

TGM_8599

Jak se stával hovor uvolněnější a ležérnější, začali moderátoři s panem prezidentem zkoušet prezidentský projev. Zasekli se hned u oslovení, zda drazí, vážení nebo snad milí spoluobčané… „Drazí bych se já nikdy neodvážil říct!“ prohlásil pan Klaus a po chvíli pronesl větu: „Vy jste si zvolili tuto vládu…“ Pak se Michal dotazoval, zda je možné do prezidentského projevu propašovat nějaké vzkazy. „Tak pro mne bylo vždycky těžké zapomenout na Evropskou unii…“

Moderátoři na výzvu režiséra Ondry představili hru, kterou na pana prezidenta připravili – lyžařský trenažér. „Pojistila mě televize Prima?“ ptal se pan prezident s mírnou obavou. Nicméně i přes zjevnou nejistotu v očích a hlášky kluků „Jste průkopník!“ na trenažér vlezl a skvěle pobavil publikum, zejména ale všechny dostal tím, že do výzvy šel. Když pak podruhé opakoval, že „To by už mohlo stačit!“, z trenažéru bez zranění slezl, a milá a pohodová návštěva bývalého pana prezidenta tím skončila. Ale na jeho počest ponese tato hra pro další hosty název „Klausův šus“.

Jaké další pikantnosti prozradí a kdo budou další hosté? Musíte se dívat v neděli ve 21.30 na Primu!

Michal Suchánek a Richard Genzer přichází se zbrusu novou talkshow 21. století. S klasickým modelem takovéhoto zábavného pořadu má TGM společné snad jen to, že si Michal s Richardem pozvou dva, někdy tři hosty. Těmi budou osobnosti známé nebo něčím výjimečné. Tím ale podobnost končí. Ačkoli mezi hosty budou i slavné tváře, moderátoři vám je představí v jiném světle, než jak jste na ně zvyklí. Ukážou vám jejich nečekané stránky osobnosti. Další zajímavostí je to, že Talkshow Geni a Míši začne vždy krátkým videem, které bude natočeno tak, aby tematicky ladilo s daným dílem. Do průběhu show bude také často zasahovat režisér, který se může kdykoliv objevit na velkoformátové obrazovce. A tím režisérem nebude nikdo jiný než Ondřej Sokol. Nebude chybět ani krátká improvizovaná scénka ze života pozvaného hosta, kterého často donutí hrát s Michalem a Richardem. TGM: Talkshow Geni a Míši zakončí překvapivý bonus, tak si nedělní večery nenechte ujít!

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: FTV Prima sro