ijournal.cz

Tezyo úspěšně vkročilo do nadcházející sezóny s novou kolekcí obuvi a doplňků

red Zdroj: Tezyo 3.10.2019 Móda, obuv, doplňky


logooznor

Novou módní sezónu otevřela společnost Tezyo, mezinárodní prodejce obuvi, velmi neotřele, slavnostně.


Ve spolupráci s českou módní návrhářkou MARKÉTOU KOPECKOU REETIMEE připravila módní show, která byla situována do překrásných prostor Letohrádku Kinských v Praze 5 v Petřínského sadech. Profesionální modelky předvedly originální modely ve stylu haute couture ve spojení s obuví a doplňky z kolekce TEZYO podzim-zima 2019/20. Pod skvělý makeup se podepsal MAKE-UP INSTITUTE PRAGUE a společnost GALATEY se postarala o vynikající catering.TEZYO_EPICA_18a_2890CZKTEZYO_EPICA_21a_3190CZKTEZYO_FLAVIA_PASSINI_3a_2190CZKTEZYO_MENBUR_2a_2490CZK
TEZYO_EPICA_BAGS_8_1390CZKTEZYO_EPICA_BAGS_11_1290CZKTEZYO_MENBUR_BAGS_3_1390CZKTEZYO_EPICA_BELT_5_460CZK
Akce se stala událostí módního a společenského života. Účastnily se jí známé osobnosti jako např. Bára Nesvadbová, Kateřina Hrachovcová a další, profesionálové ze světa módy: módní redaktorky, blogerky a stylisté. Večerem provázel František Anděl zakladatel projektu Helping dolls.

 cof

TEZYO tak úspěšně vkročilo do další sezóny a představilo veřejnosti kolekci PODZIM – ZIMA 2019/20. Dámskou, pánskou i dětskou obuv, tašky, kabelky a doplňky z této kolekce naleznete v prodejnách Tezyo v Praze Westfield Chodov (Centrum Chodov) a v Brně Olympia centrum Brno. Zcela v duchu filozofie značky se i nová kolekce snaží naladit na vlnu individuálního vkusu každé osobnosti a podtrhnout její originální styl. Dává jasně najevo svůj postoj, kterým je jednoznačně snaha vdechnout módním trendům život.

Tezyo 

Návrháři vychází při tvorbě designů letošních modelů z faktu, že nejlepší stylistou je život sám! Kontrasty reality jako pouliční náhodná setkání, nečekané nehody, překvapivé situace, chaos života aj. Právě odtud přichází skutečná inspirace! A stejně jako život i Váš styl je takový. Užijte si ho a noste ho tak, jak můžete jen Vy!

Tezyo (2)

Nová kolekce Tezyo přímo vyzývá: „Móda je s Vámi v každé situaci. Váš styl dotváří realita každého okamžiku. Buďte jedineční, buďte sami sebou.“ REAL GLAM – STYLED BY REALITY / To je staronová výzva kolekce Tezyo!

Tezyo

Odkazy: 

www.instagram.com/tezyo_cz/

www.facebook.com/tezyoCZ/

www.tezyo.cz

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Tezyo