ijournal.cz

Taťána Kuchařová a Lucie Borhyová vybíraly ideální kosmetické dárky

red Zdroj: a foto: Dermacol 16.12.2014 Celebrity, Společenské akce a události

Vánoce pro každého znamenají něco jiného a každý má na ně jiné vzpomínky. Co mají však všichni společné, je každoroční vymýšlení a následné nakupování dárků. Někdy to není jednoduché, ale jsou zaručené tipy, které vždy potěší. Tak například kosmetika – je dostupná, voní, je praktická a oblíbily si ji jako dárek například i Taťána Kuchařová a Lucie Borhyová.

Borhyová, Kuchařová

Naše jediná MISS World Taťána Kuchařová přišla nakoupit dárky do nové prodejny Dermacol do nákupního centra PALLADIUM nejen pro sebe, ale během nabitého předvánočního času nezapomněla ani na své seniory z nadace Krása pomoci. Jelikož je dlouhodobě tváří značky Dermacol, dohodla se, že k Vánocům věnují její nadaci kosmetiku, kterou Taťána sama vybere: „Vybrala jsem z mnoha produktů, které Dermacol nabízí a to jako pro nadaci, tak pro svoje babičky a dědu. Občas nakupuji dárky během roku, některé až těsně před Vánoci. Na co ale u svých dárků dbám, je, aby byly originální a praktické,“ což kosmetika rozhodně je.

S majitelkou firmy Dermacol, Věrou Komárovou, se zná Taťána Kuchařová 5 let. Lucii Borhyovou s ní pojí dokonce již dvanáctileté přátelství a vždycky si přála, aby se všechny společně setkaly. Nejen ona si totiž myslí, že jsou si tyto dvě ženy něčím podobné. Taťáně Kuchařové se už několikrát stalo, že jí při focení řekli, že má podobné oči jako Lucie Borhyová. „Taťána a Lucie jsou mimořádně krásné Češky, a když se jim zadíváte pořádně do očí, nebudete si jisti, na kterou z nich koukáte,“ komentovala podobu těchto dvou žen Věra Komárová.

Borhyová

Mít vymyšlené dárky, to je jedna věc, ale pak následuje doslova honba za pokladem, kterou znepříjemňují přeplněná nákupní centra nepříjemnými a vystresovanými lidmi. „Mám ráda, když mohu nakoupit vánoční dárky na jednom místě pro všechny. Co mě překvapilo, že Dermacol výrobky jsou vhodné i pro muže. Tím se to dost ulehčuje,“smála se svým širokým úsměvem plným perel oblíbená moderátorka zpravodajství Lucie Borhyová, která přišla na nákup se svou maminkou Alenou a pokračovala ve výčtu dárků, které se u Dermacolu chystala pořídit: „Babičce chci dát rtěnku výrazné barvy, která dlouho vydrží, to vím, že má ráda. Mamince koupím řasenku, největší objem dělá asi tahle zlatá,“ a ukazovala ozkoušenou řasenku. Kdo kdy viděl Lucčiny oči zblízka, musí uznat, že tahle krásná žena ví, jak své oči zvýraznit. „Pro přítele chci koupit sadu voňavých sprchových gelů, ale nedokážu vybrat jen jeden. Všechny voní nádherně,“ a pořád dokola očichávala jednotlivé vůně. Nakonec si jich vybrala pět. Objevila taky velmi netradiční adventní kalendář, na který je sice už trochu pozdě, ale koho to trápí? Okýnka se přece vždycky dají otevřít zpětně. A co teprve, když v nich není čokoláda, ale v každém z nich úplně jiný lak! „Pár těch kalendářů jsem vzala, ale pro koho, to už nemůžu prozrazovat,“ smála se ze široka Lucie.

Na Lucii je vidět, že je hodně rodinný typ a svým blízkým chce udělat na Vánoce radost, ale co si Lucka koupila sama pro sebe? „Mě úplně nadchnul tenhle placatý lesk na rty. Když jdu na nějaký večírek, mám s sebou jen psaníčko, kam se mi nikdy nic nevejde. Tenhle tam bude pasovat přesně,“ a přidala lak do nákupního košíčku.

Kuchařová

A jaký je názor přítomných dam na líčení? Lucie Borhyová: „Jako žena mám kosmetiku ráda, ráda ji dostávám a ráda ji i dávám, a to i přesto, že díky své profesi se líčím opravdu často. Asi proto je pro mě nejdůležitější se vždy správně odlíčit. Pleť potřebuje dýchat. Ale také hodně používám ochranné krémy s vitaminy, oblíbila jsem si paletu korektorů, rozjasňující fluidy a pudry,“ přiznala Lucie, na které ovšem před kamerou vrstvy make-upu nevypadají vůbec nepřirozeně, právě díky profesionálním produktům prověřené české značky, které jsou i v zahraničí oblíbené pro využívání u filmu, kde jsou nároky na estetickou kosmetiku nejvyšší.

Taťána Kuchařová: „Je dobré kosmetiku používat preventivně. Ráda používám hydratační krémy. Ale když nemusím, nelíčím se, ve své práci modelky a herečky si make-upu užívám dostatečně,“ řekla nejkrásnější žena planety roku 2006. Na kráse jí to však rozhodně neubírá, září štěstím a láskou, a to se pak pleť o sebe stará sama. Aneb jak řekla Lucie Borhyová: „Kvalitní kosmetika je důležitá, ale dle mého názoru je neméně důležitá vnitřní pohoda a vyrovnanost. Jak vypadáte, je totiž z velké části zrcadlem toho, co prožíváte uvnitř.“

líčení

I přes velké pracovní i osobní úspěchy ovšem zůstávají tyto dvě krásné ženy ve vánočních přáních velmi skromné. Obě se shodly na tom, že není nic důležitějšího, než aby se měli v rodině všichni rádi, užívali si každý společný den, vánoční svátky trávili jako rodina společně a alespoň v tomto období si ony samy odpočinuly od pracovních povinností.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: a foto: Dermacol