ijournal.cz

Takhle slavily Valentýna krásky z České Miss: Švantnerová ve spodním prádle, Šišková polonahá na sněhu

red Zdroj: foto: archiv České Miss, Švanterová v prádle: Kateřina Nováková 16.2.2019 Celebrity
švantnerováÚřadující královny krásy i ambasadorka České Miss Nikol Švantnerová jsou zadané, a tak není divu, že si užívaly svátek všech zamilovaných. Nikol si dala na přípravě opravdu záležet. Vyzdobila celý byt srdíčky, okvětní lístky a partnerovi se předvedla ve velmi sexy prádélku. A také fotbalista Patrik Dressler nic nepodcenil. Nikol obdaroval stříbrným náramkem Tiffany, který si modelka dlouho přála.

šišková_s_přítelem_davidem_A jak slavily další krásky? „My jsme Valentýna oslavili sportovně na sněhu. A aby té legrace nebylo málo, vyběhli jsme polonazí jen v trenkách na spaní a lyžákách na koulovačku. Sranda musí být a my si jí užíváme každý den,“ řekla Jana Šišková, Česká Miss Supranational 2018.

 

Úřadující královna krásy Lea Šteflíčková zatím úspěšně bojuje s missí nemocí. Její vztah s bývalým fotbalistou Michalem Jenechem stále klape a důkazem je i obrovský puget růží, kterým ji partner obdaroval. „Missí nemoc se opravdu nekoná, zatím je vše zalité sluncem. A bylo i na Valentýna,“ dodala Lea.

lea_šteflíčkovákřivánková_s_přítelem_tomášem_Třetí nejkrásnější Češka Tereza Křivánková původně svátek zamilovaných se snoubencem, bývalým vrcholovým cyklistou Tomášem Koudelou slavit kvůli jeho pracovnímu vytížení neměla. A doma ji čekalo překvapení. „Bylo to moc hezký. Doma mě čekal valentýnsky vyzdobený stůl, šampaňské s jahodami a čokoláda,“ říká Tereza.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: foto: archiv České Miss, Švanterová v prádle: Kateřina Nováková