Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Sobota, 17.Listopad 2018
ijournal.cz

Tak trochu jiné Prima zmrzlinové léto aneb Zmrzliny netradičně

red Zdroj: Prima 14.4.2017 Gastronomie
Bez Prima zmrzliny si už ani neumíme představit správné české léto. Pro milovníky zmrzlin si tentokrát Prima zmrzlina připravila několik novinek. Zapomeňte ale na obyčejné zmrzlinové opojení, protože letos je trendy jíst zmrzliny netradičně, ať už jako dezert, koktejl nebo si pohrát se zdobením ledové dobroty na špejli. Letos bude Prima zmrzlina vzhůru nohama!

A na co se můžete těšit? Znamenitou chuť a kvalitní ingredience. Na složení svých zmrzlin klade Prima zmrzlina vysoký důraz a používá výhradně poctivé suroviny, jako je tvaroh, smetana, mléko a pravé ovoce převážně od tuzemských dodavatelů.

Bez Mrože by léto nebylo tím pravým létem

Mrož je symbolem léta a ikonou mezi zmrzlinami. Díky své nezaměnitelné chuti, která se skládá z kvalitních českých ingrediencí, si na něm s láskou pochutnávají děti i dospělí. Poctivá zmrzlina z tvarohu, mléka, smetany, cukru a čerstvého ovoce, to je kombinace, na které si budete chtít pochutnávat zas a znovu.

MrožMrož černý rybíz !Novinka!

Každý rok přichází Mrož s novou příchutí z pravého ovoce. A výjimkou není ani letošní léto, které láká na novinku Mrož černý rybíz. Sladce trpká chuť černého rybízu si zpočátku pohraje s vašimi chuťovými smysly a poté je zjemní pravou smetanou a tvarohem. Zmrzlina je vyrobena z více jak 50% ovoce a neobsahuje rostlinný tuk, umělá barviva ani žádná aromata.

Doporučená cena: 14,- Kč

Jahodový Mrož 1 Jahodový Mrož 2
Jahodový Mrož    

Tato známá zmrzlinová dvojice se již několik let drží na výsluní. Jedinečné spojení tvarohu, smetany a pravých českých jahod ukrytých v tmavé nebo bílé čokoládě je to pravé osvěžení, které si můžete dopřávat bez jakýchkoli výčitek.

Doporučená cena: 14,- Kč

Mrož MeruňkaMrož Meruňka

Osvěžující sladko-kyselá chuť pravých meruněk se mísí s vynikající kakaovou polevou, která ve vás zanechá nekonečný prožitek slasti.

Doporučená cena: 16,- Kč


Mrož Jahody Mrož Maliny
Mrož Maliny a Jahody

Okuste hříšnou kombinaci výrazných malin nebo šťavnatých jahod v neodolatelné křupavé polevě. V horkých letních dnech bude tento mrazivý dezert tím pravým.

Doporučená cena: 16,- Kč

 

Pegas Premium, zmrzliny nezaměnitelné chuti i ingrediencí

Prémiová řada Pegas láká na opojnou chuť mléčně-smetanových zmrzlin zalitých v křupavé čokoládě. Pravá smetana se podílí na jejich jemnosti a ingredience, jako mandle, ořechy a čokoláda zmrzlině propůjčují jedinečnou chuť, na kterou si snadno vytvoříte závislost.


Pegas Premium 3CHOCOPegas Premium 3CHOCO

Jste-li nenapravitelný chocoholic, pak vám chuť zmrzliny Pegas 3CHOCO přivodí pocit naprosté euforie. Pod vrstvou křupavé bílé čokolády se potkává zmrzlina z mléčné a hořké čokolády zjemněná pravou smetanou. Vaše chuťové buňky budou plesat radostí.

Doporučená cena: 26,- Kč

Pegas Premium cream raspberry
Pegas Premium cream raspberry  !Novinka!

Prémiová smetanová zmrzlina bez rostlinného tuku se doslova rozplývá na jazyku. Sladká smetana provoněná pravou vanilkou v kombinaci s delikátním malinovým pyré se ukrývá pod krustou pravé čokolády. Chutě jednotlivých ingrediencí spolu souzní natolik, že jim jednoduše neodoláte.

Doporučená cena: 26,- Kč


Pegas Premium AlmondPegas Premium Almond

Pod vrstvou křupavé čokolády s mandlemi se schovává znamenitá zmrzlina z pravé smetany a jemné vanilky. Této chladivé kombinaci se jen tak něco nevyrovná.

Doporučená cena: 26,- Kč

Pegas Premium Pistachio


Pegas Premium Pistachio

Rozmazlete vaše chuťové smysly sladkou zmrzlinou z pravé smetany ukrytou v pistáciové polevě s kousky oříšků. Typická vůně i chuť pistácií vytvoří na jazyku něžné pohlazení, kterého se nebudete moci nabažit.

Doporučená cena: 26,- Kč

 

PiknikPiknik !Novinka!

Originál Piknik obklopený sametově hebkou mléčnou zmrzlinou v bílé polevě vás zavede do vzpomínek na dětství a nezapomenutelnou tubu naplněnou sladkým krémem.

Doporučená cena: 16,- Kč

 

PikaoPikao

Zažijte znovu pocit nostalgie a připomeňte si staré dobré časy. Stačí se zakousnout do sladkého mraženého krému, který v sobě ukrývá pravé Pikao tak, jak ho znáte z dob dětství.

Doporučená cena: 16,- Kč

 Ruská zmrzlina

Ruská zmrzlinakornout

Oslaďte si život a vychutnejte si každé sousto hutné smetanové zmrzliny nadčasové chuti v oblíbené oplatce či křupavém kornoutu.

Doporučená cena kornout: 16,- Kč

Doporučená cena kostka: 17,- Kč

 

Prima zmrzlina_Kuba_kelimek_novinka_19 KcKuba kelímek !Novinka!

Unikátní tvarohový krém se smetanou a čokoládovým toppingem dohromady vytvářejí jedinečnou chuť. Tato poctivá zmrzlina v sobě ukrývá více jak 50% tvarohu a neobsahuje žádná přidaná aromata, barviva ani rostlinný tuk. Mražený dezert si navíc můžete vychutnat jako klasický nanuk na špejli nebo nově také v 90 ml kelímku.

Doporučená cena: 19,- Kč

 

Rodinná balení

Prima zmrzlina_RodinneBaleni_Piknik_850ml_novinka_59 KcPiknik !Novinka!

Mléčná zmrzlina štědře protkaná zahuštěným kondenzovaným mlékem Piknik ve zmrzlinové podobě vás ve vzpomínkách přenese zpět do období dětských let, ze kterého se vám nebude chtít už nikdy zpět. Díky rodinnému balení si nyní můžete vychutnat pořádnou dávku.

Doporučená cena: 59,- Kč

 

Prima zmrzlina_RodinneBaleni_Pegas_Pikao_850ml_novinka_59 KcPikao !Novinka!

Sladký mražený krém uvnitř ukrývá překvapení v podobě klasického čokoládového Pikaa, které vám už prvním ochutnání navodí pocit nostalgie a dětství. Dopřejte si mlsání s nádechem minulosti.

Doporučená cena: 59,- Kč

 

Mrož černý rybíz                                                                                       

Nechte se unést chutí i omamnou vůní tvarohové zmrzliny, která si skvěle rozumí s aromatickým a sladce trpkým černým rybízem. Tuto chlazenou pochoutku si můžete díky rodinnému balení dopřát spolu s vašimi nejbližšími.

Doporučená cena: 59,- Kč


Prima zmrzlina_RodinneBaleni_Mroz_Boruvky_850ml_novinka_59 KcMrož borůvka !Novinka!

Jen si to představte, pořádnou hrst krásných tmavě modrých borůvek smíchanou s krémovou jogurtovou zmrzlinou. Toto jedinečné spojení chutí se skrývá v rodinném balení, abyste si ho mohli vychutnat déle.

Doporučená cena: 59,- Kč

 

Prima zmrzlina_RodinneBaleni_Mroz_maliny_850ml_novinka_59 KcMrož malina !Novinka!

Hříšné chuti malin není nikdy dost, proto se spolu s tvarohem schovaly do většího balení, abyste se o jejich chuť mohli podělit nebo si ji sami vychutnat ve velkém.


Doporučená cena: 59,- Kč

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Prima