ijournal.cz

Svítí, svítí slunce nad hlavou… a Relax představuje novou kolekci slunečních brýlí

red Zdroj: Relax 10.4.2019 Móda, obuv, doplňky

Relax image fotoOstré jarní sluníčko láká nasadit si „růžové“ brýle.

Česká značka Relax tohle přání může bezezbytku splnit, protože v nové kolekci, kterou právě představuje, je růžových modelů několik. Letošní kolekci dominují na čočkách i rámech jemné světlé tóny především modré, růžové a béžové barvy. Nechybí oblíbené gradientní čočky, někdy ploché, někdy osazené v modelech, kde byste je opravdu nečekali.

Nová kolekce Relax je plná překvapení!

Dámy mohou být opravdové kočky,protože hitem letošního léta jsou brýle s kočičími tvary. Model NICOLLET dodá každé majitelce rafinované přitažlivosti. Barevné obroučky, jemné a decentní zdobení oživí každý tvar brýlí. Potvrzuje to například model MADURA. Kombinace plastu a kovu nechá vyniknout eleganci v modelu THANET. 

 R0326A Thanet 1099 Kč R0327A Madura  1099 Kč R0332A Nicollet 629 Kč

 


Tvar pilotek 100 x jinak se předvádí v unisexové kolekci. U tohoto typu je současným trendem plochá horní hrana, od toho jejich název „flats“, kdy brýle jsou plošší a dělají obličej výraznější (model NORDEROOG). Ploché zrcadlové čočky si oblíbilo mnoho zákazníků, a proto se objevují v nových barvách i v letošních modelech (model RENELL a RAKINO).

  R2339C RAKINO 749 KčR2342C RenellR2338C Norderoog 

 

Pánské kolekci dominují polarizační brýle. Čočky s touto úpravou zabraňují nepříjemným odleskům, a proto je preferují hlavně řidiči (model ANATAHAN). V letošní nabídce opět nechybí XL velikosti pro široké obličeje (model WARD). Za zmínku určitě stojí, že značka začala používat k výrobě některých rámů materiál CX Eco, který je ekologicky 100% rozložitelný a recyklovatelný. Přitom je stejně lehký a odolný jako jiné materiály (model WARD). 

 R1139B Anatahan  979 Kč R1140C Hess 849 Kč R1141C Ward XL

 Rodiče pořizují dětem sluneční brýle hlavně jako ochranu zraku při různých sportovních a volnočasových aktivitách. Brýle Relax jsou proto vyrobeny z odolného, ale přitom lehkého materiálu s čočkami, které leccos vydrží (např. model DISSEI a KLIPPA). Pokračujícím trendem v dětské kolekci jsou ikonické pilotky, po kterých touží snad každá malá slečna (model DECATUR).

 R3077A Decatur  699 Kč R3078D Klippa 579 Kč R3080B Dissei 579 Kč

 U sportovních brýlí se nejčastěji soustředímena jejich praktickou funkčnost, která je daná kvalitním zpracováním s použitím těch nejlepších materiálů. Brýle sedí jako přibité díky nastavitelnému nosníku nebo tříbodovému antislip systému (model PAVELL). Nově jsou některé modely osazeny oblíbenými polarizačními čočkami (model HELLIAR).

 R5406A Pavell 499 Kč R5407C Helliar 749 Kč R5409C Atoll 979 Kč

 


Novinkou v segmentu optických rámů, které se prodávají v síti očních optik, jsou magnetické sluneční klipy. Ty se jednoduše nacvaknou k dioptrickým brýlím. Praktické a elegantní řešení pro slunečné dny. 

sluneční klipsluneční klip

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Relax