ijournal.cz

Staň se internetovou SUPERSTAR a ovládni český YouTube!

red Zdroj: www.sefikinternetu.cz, Milka 26.3.2016 Koktejl, Zajímavosti

Vlna youtuberů zaplavila Česko, každý chce být Šéfíkem internetu!

Natáčení videí na sociální síť YouTube je velmi populární především mezi teenagery a tak se není čemu divit, že se tento fenomén nezadržitelně šíří všemi směry. Pronikl už i do televize, konkrétně do pořadu Aliho parťáci, v němž známé tváře vybírají největší talenty českého YouTubu. Vítěz si splní sladký sen plný čokolády a dostane možnost nahrát vlastní video se svou oblíbenou celebritou a kontrakt v hodnotě 100 tisíc korun!

Youtuber

Natočit video například na mobilní telefon, nahrát ho na síť a sdílet. Takto nějak vypadá ve zkratce koníček, který se pro ty nejúspěšnější stal i opravdovým zaměstnáním. Možnost zařadit se mezi absolutní špičku nabízí dosud neobjeveným talentům nová soutěž o nejlepšího youtubera v České republice. Už nyní předčil zájem soutěžících všechna očekávání a po pár odvysílaných dílech atakuje počet potenciálních šéfíků tisícovku. Být úspěšným youtuberem je zkrátka snem nejednoho puberťáka.

Hledá se talent českého YouTubu

Šéfíka internetu vysílá v rámci pořadu Aliho parťáci každou sobotu od 17:20 Prima COOL. V průběhu každého dílu vybírá ta nejlepší videa porota složená z herce a režiséra Ondřeje Sokola, moderátora pořadu Aliho a online superstar, youtubera Fattyho Pillowa.

foto

Víte, že na českém youtubu se dá trhnout i světový rekord?

Fatty začátkem března dokonce překonal český rekord, když jeho vysílání simultánně sledovalo přes 21 000 diváků. Mladý rodák z Třebíče se tímto číslem zapsal mezi 10 nejsledovanějších osobností v průběhu celého dne v celosvětovém měřítku a potvrdil, že české publikum patří, co do přijetí nových médií a sledování zábavy na internetu, k nejpokrokovějším na světě.

Youtuberem může být každý 
Jak to funguje?

Svá videa můžete již nyní posílat přes formulář na webových stránkách www.sefikinternetu.cz, kde také najdete inspiraci od ostatních soutěžících. Vítěz může být jen jeden. Talentovaný youtuber by měl dokázat, že má v sobě dostatek jemnosti a citu na to, aby natočil takové video, které zaujme nejen odbornou porotu ale také širokou veřejnost.

Osmička těch nejlepších bude ve velkém finále plnit obtížné úkoly a absolvuje řadu zajímavých disciplín. Vítěz získá akční kameru GoPro Hero 4 a velký koš plný čokolády Milka. Dále bude mít možnost natočit vlastní video s Ondrou Sokolem, vystoupit na festivalu In-Joy a obdrží kontrakt se společností The Hive, která youtubery a další tvůrce online obsahu v Česku a na Slovensku zastupuje

Staň se internetovou SUPERSTAR a ovládni český YouTube!

Myslíte si, že jste pro Youtube kanál moc staří?

Už nyní prozradíme, že se do soutěže přihlásily i starší ročníky z řad například čtyřicátníků. Sám Ondra Sokol na FB řeší, zda mají vůbec starší lidé nárok točit takováto videa.

Podívejte se na:

https://www.facebook.com/sefikinternetu/videos/627012204113086/

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.sefikinternetu.cz, Milka