ijournal.cz

Jaroměřský Večer pro dobrou věc nejen pomůže, ale i pobaví

red Zdroj: Večer pro dobrou věc 26.3.2016 Společenské akce a události, Významné osobnosti, veřejné projekty

Za podpory města a Městského kulturního střediska se v Jaroměři konal již jubilejní šestnáctý ročník akce Večer pro dobrou věc. Hosty tohoto charitativního projektu, který rok co rok pořádá David Novotný, byla řada známých českých herců, zpěváků a bavičů, jejichž společným cílem je pomoci potřebným.

všichni na akci

Záštitu nad akcí přijala místopředsedkyně zdravotnického výboru Poslanecké sněmovny a poslankyně Soňa Marková, která je velmi ráda, že se této významné akce účastní děti i dospělí z různých sociálních zařízení. „Moc se mi akce líbí a jsem ráda, že již po několikáté zde mohu být,“ dodala Marková. Tuto dlouhodobou charitativní akci ocenil i starosta města Jaroměř, Jiří Klepsa, se slovy: „Hodnotím tuto akci jako velmi významnou. Koná se každoročně a stala se tradicí nejen pro město Jaroměř.“

VIP

Slavnostním večerem provázela Miluška Bittnerová, která kromě moderování a bavení publika, stihla i hledat chlapa pro Marcelu Holanovou, Andreu Kalousovou a samozřejmě pro sebe!

Bittnerová

Po delší době se objevila Yvetta Simonová, která vypadala úchvatně, a všichni přítomní se shodli na tom, že jí to velmi sluší. Na dotaz od moderátorky co ona a chlapi, s úsměvem odpověděla: „Já si myslím, že ještě nějakého muže potkám, ale mladšího a musí mě hýčkat. Klidně si s ním zahraji i volejbal. Snad to ještě zvládnu,“ dodala Yvetta, která stále věří na lásku.

Simonová

Česká Miss World Andrea Kalousová prozradila, že ji čeká v tomto roce maturita, a proto nemá čas na kluky. „Chci být nyní sama, až přijde ten pravý, tak se uvidí“ dodala Kalousová.

A kdo konkrétně z dalších českých umělců pozvání do jaroměřského divadla přijal?

Nelly Řehořová představila svou novou písničku a prozradila, že by ráda v budoucnu studovala na hudební konzervatoři.

Tomáš Ringel z Talentmánie se svěřil, že na nezájem fanynek si nemůže stěžovat a holky ho nahání i před školou.

Jitka Asterová přiznala, že o velikonocích ji nemá kdo naplácat. Ale hned se nabídl Bořek Slezáček. „Já Ti dám na zadek, ale chci dostat panáka a vajíčko,“ žertoval s Jitkou Bořek.

Asterová, Novotný

Míša Nosková by ráda letěla do tepla, i když se z jedné nedávno vrátila, a prý si z ní přivezla nějakou tropickou nemoc. „Už se nechám očkovat,“ přísahala v zákulisí Nosková. Tu nyní čeká muzikál Sibyla a také připravuje svůj koncert.

Jan Konečný laškoval v zákulisí s Marcelou Holanovou, že by si spolu zahráli tenis. „To je pro mě výzva“, smála se Holanová, která tenis miluje.

Pomoc putuje vždy konkrétním lidem a na konkrétní věci. Letošní výtěžek z galavečera ve výši 58 100 Kč, bude věnován Martinu Zachovi, vítězi Muže roku 2009, Základní škole speciální v Jaroměři, Stacionáři Cesta v Náchodě a Stacionáři Nona v Novém Městě nad Metují.

„Jsem velmi rád, že se podpoří opět zařízení, které to potřebují,“ dodal pořadatel a zakladatel charitativních Večerů pro dobrou věc David Novotný.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Večer pro dobrou věc