Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Úterý, 12.Listopad 2019
ijournal.cz

Společnost Manner oslavila již své 125. výročí a bylo to velkolepé!

red Zdroj: TZ Manner 6.3.2015 Párty a večírky, Showbyznys
Na Občanské plovárně v Praze se konala bezesporu nejsladší párty tohoto roku. Společnost Manner  slavila své 125. výročí a tak uspořádala vskutku velkolepou párty. Tou provázel známý moderátor Vlasta Korec. Vystoupili Michal David, Marián Vojtko a Alžběta Bartošová. O zábavu se postaral kouzelník Richard Nedvěd.Párty si samozřejmě nenechala ujít řada známých tváří - 
Jiří Pomeje s manželkou Andreou, Iveta Vítová, Veronika Kašáková, Agáta Prachařová, krásky z Fantoma opery Michaela Gemrotová, Tereza Mátlová a Monika Sommerová, Kateřina Kristelová s dcerou Claudinkou, zpěvačka Dannie, modelka Dominika Kadlčková, rapper Raego, Zdeněk Style Hrubý, Xaver Veselý. Díky nedávně prodělané mrtvici, se Petr Novotný na veřejnosti příliš neobjevuje, ale ani on si tuto skvělou párty nenechal ujít. Vypadal výborně a je vidět, že se jeho zdravotní stav stále zlepšuje. Tohle neodhadovaly ani nejlepší lékařské prognózy. Po infarktu měl ochrnutou polovinu těla. Nyní vypadá, že je zase fit. „Cítím se už lépe, stále na tom nejsem ale tak dobře, jak bych chtěl. Chtěl bych lépe mluvit. S vnučkama si to procvičuju, čtu jim. To hodně pomáhá,“ řekl Novotný. Užívá si to i jeho dcera Lenka. „Paradoxně je z  něj  lepší děda a táta. Má na nás všechny čas, což nikdy předtím kvůli pracovnímu vytížení neměl,“ upřesnila.Ornella Koktová dorazila na nejsladší párty letošního roku pořádně sexy. Pod šaty si nevzala podprsenku, a protože nebylo zrovna nejtepleji, pánové se opravdu měli na co dívat. Horní díl prádla nechala Ornella doma, kalhotky naštěstí měla. A nechtíc se jimi i pochlubila. „Nehroutím se z toho. Kdybych byla dole bez, bylo by to asi o dost horší,“  usmívala se Ornella. 
Sama byla překvapená, kolik mužů se jí večer nedokázalo dívat do očí. „Moc výstřihy už nenosím, tak mě to lehce znervóznuje. Jakoby nikdy neviděli holku s velkými vnadami,“ dodala na Manner párty Ornella. Za poslední měsíce pořádně zhubla. A přiznala, že je to tím, že přestala kila navíc řešit. „Jsem spíš na sůl než na cukr, tedy snažím se být,“ říká Ornella. „Když už sladké, tak si vyberu něco, v čem je čokoláda. Dietu nedržím a od té doby, co to neřeším, jsem taková, jaká teď jsem. Tady jsem snědla Manner perníčky, je deset večer a žádné nervy z toho nemám,“ říká.Na pozornost mužů si nemohla rozhodně stěžovat ani modelka Taťána Makarenko. „Ráda se cítím sexy. Nic vlastně není vidět, prádlo mám, nikoho nepohoršuju myslím,“ usmívala se Makarenko na párty plné nejrůznějších sladkostí. „Na sladkém užjizdim. Tabulka čokolády na posezení u mě neni problem. Často se zaplacnu sladkostmi a pak uz nemám chuť na normální jídlo. Miluji hlavně čokoládou v kombinaci s kokosem. Radši peču, než vařím,“ říká Makarenko.

Ačkoli je to k nevíře, i modelky se cpou často sladkým. I proto dorazily na 125. výročí Manner. Pravdou ale je, že potom potí své tělo v posilovně. Eliška Bučková ještě před rokem nejedla skoro nic a bojovala s anorexií. O to víc si teď na sladkém ulítává, na postavě to znát ale není. „Já sladké miluju. Dopřávám si ho každý den, ale jen dopoledne. Dneska to bude horší. Dostala jsem domů plnou tašku sladkostí, tak se obávám, že se na něj vrhnu ještě v noci. A zítra hurá do fitka,“ řekla Super.cz Eliška Bučková.Moderátorka Kateřina Kristelová se snaží sladké vynechávat, protože maká na své postavě. Doma jí ale sladkosti rozhodně nechybí kvůli dceři Claudince. „Já mezi milovnice sladkého tak úplně nepatřím, ale moje dcera by mohla být předsedkyní všech českých cukráren. Každé ráno, hned jak otevře oči mi hlásí jestli by nebyl větrník, čokoládový muffin, nebo sušenka. Tak díky Manneru máme ted zásobu na rok dopředu a nevím kdo se mnou potom pořeší účet u zubaře. Claudinka by mohla zkrátka sladké testovat a vyhodnocovat kvalitu,“ řekla se smíchem Kateřina.Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: TZ Manner