Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Úterý, 20.Srpen 2019
ijournal.cz

Leoš Mareš se už našel v módě a ví, co mu nejvíce sedí

red Zdroj: společnost Blažek, foto: Next foto 6.3.2015 Móda, obuv, doplňky

Společnost Blažek má ve své stáji již druhou sezonu jednoho z nejlepších moderátorů Česka, Leoše Mareše. První kontakt s ním navázala už minulý rok v dubnu, kdy značka představila zbrusu novou kampaň pro sezonu podzim/zima 2014.

leos-mares

Spolupráce s Leošem Marešem přinesla kýžené ovoce a nebylo proto divu, že si firma Blažek přála, aby byl Mareš i u zrodu další kolekce. Předešlá sezona, která se nesla ve znamení velkého omlazení značky, byla umocněna velice úspěšným motivačním videem s Leošem Marešem v hlavní roli. Jako podpora k nové kampani jaro/léto 2015, vznikl další „fashion movie“, v němž Leoš po boku topmodelky Nikol Krůželové, opět ztvárňuje sám sebe. „Natáčení jsem si neskutečně užíval. Ve videu si dělám tak trochu legraci sám ze sebe, což mimo jiné praktikuji i v běžném životě. Myslím, že diváci se mají rozhodně na co těšit,“ říká s nadšením sám hlavní aktér snímku.

akteri-klipu

V několikaminutovém videu s velkou nadsázkou rekapituluje vývoj své dosavadní kariéry a popisuje, jak dlouhou a trnitou cestu musel ujít, než našel toho správného krejčího. Krátký film, ve kterém oblíbený moderátor předvedl doslova brilantní výkon, potvrdil, že i v roli herce se cítí stejně komfortně jako v dobře padnoucím obleku. Zábavný fashion film je zkrátka od začátku až do konce nabitý humorem, důvtipem a ironií.

Reklamní klip společnosti Blažžek s názvem Leošš Marešš: Můj příběh byl 3. 3. 2015 slavnostně představen v Praze v  Theatre Royal

Reklamní klip společnosti Blažžek s názvem Leošš Marešš: Můj příběh byl 3. 3. 2015 slavnostně představen v Praze v Theatre Royal
Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: společnost Blažek, foto: Next foto