Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Středa, 18.Červenec 2018
ijournal.cz

Soutěžte s Pivovarem Národní o vouchery na konzumaci v hodnotě 300Kč

red Zdroj: Pivovar Národní 1.11.2015 Soutěže

Patříte k milovníkům české klasické kuchyně a rádi si vychutnáte lahodné pivo? Pak budete správně na adrese Pivovaru Národní v těsné blízkosti Národního divadla v Praze! Právě zde totiž dostanete ty největší české klasicky a také originální pivo Czech Lion z místní produkce – doslova. Pivovar Národní totiž nabízí vlastnoručně uvařené pivo přímo zde v restauraci. A že je to pivo prvotřídní kvality, o tom svědčí fakt, že si od svého otevření v létě tohoto roku již restaurace vybudovala velmi silnou základnu stálých zákazníků a ve večerních hodinách doporučujeme rezervaci.

Vlastní značku piva Czech Lion vaří sládek Jaroslav Košťák a ochutnat lze v současné době klasický 11° světlý ležák plzeňského typu s kulatou, plně sladovou, osvěžující chutí, 11° nefiltrovaný ležák plzeňského typu s příjemně chmelovou, plnou chutí a 13°polotmavý ležák větší hořkosti, granátové barvy a karamelové, chlebnaté chuti.

pipa

V menu dominuje česká kuchyně s klasikami jako svíčková, pivovarský guláš, koleno, bramborové placky s pivní marmeládou nebo smažený sýr, nechybí ale grilované speciality připravované na otevřeném grilu (vepřová krkovice, hovězí roštěná z irského Black Angus a další) nebo hovězí cheesburger. Zkrátka nepřijdou ale ani ti, kdo zrovna nemají chuť na maso, vybírat mohou z několika salátů, v nabídce jsou crudités (tyčinky z čerstvé mrkve, řapíkatého celeru a salátové okurky s česnekovo-jogurtovou omáčkou) nebo Jack potatoes s fazolemi či ricottou. Sladkou tečku na závěr mohou tvořit vynikající buchtičky se šodó, které vás přenesou do dětských let nebo Germknödle plněný povidly. 

hermelínsvíčková

V současné chvíli má restaurace kapacitu 200 míst v interiérech vedle zahrádky, která v létě nabídla až 300 dalších míst k sezení. Ale již nyní jsou vnitřní prostory rozšiřovány o celé jedno patro, takže vaše pohodlí je zajištěno i pro velké skupiny. V restauraci najdete také podzemní divadelní klub s nádhernými starými fotografiemi z Národního divadla, a to právě díky úzké spolupráci mezi divadlem a pivovarem.
jídlo

Soutěžte a vyhraje jeden ze tří voucherů v hodnotě 300 Kč do Pivovaru Národní.

Soutěžní otázka: V menu Pivovaru Národní najdete také specialitu

1)      Mix Grill Lion, 200g masa (vepřové, kuřecí, špekáčky) se dvěma bramborami pečenými v soli

2)      Mix Grill Lion, 300g masa (krkovice, párky, kuřecí) se třemi bramborami pečenými v soli

3)      Mix Grill Lion, 600g masa (krkovice, entrecote, kuřecí prso, špekáček) se dvěma pečenými bramborami v soli


Pošlete správnou odpověď do 9. listopadu 2015 půlnoci. Do předmětu uveďte – Soutěž (Pivovar). Nápovědu hledejte na: http://www.pivovarnarodni.cz/ 


Pokud dáte „like“ naší stránce na Facebooku: https://www.facebook.com/ijournal.cz, kliknete na tlačítko „Toto se mi líbí“, Vaše šance na výhru se zdvojnásobí. 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Pivovar Národní