Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Středa, 20.Únor 2019
ijournal.cz

Soutěžte o relaxační balíčky Wellness & Beauty

red Zdroj: Rossmann 18.12.2014 Soutěže

Nastává období shonu, neboť příští týden už přijde Ježíšek! Bohužel, ne všichni si totiž můžeme užívat klidný předvánoční čas, protože stále nemáme ve skříni a pod postelí schované všechny dárky pro naše blízké. Mnozí ještě zoufale lítají od jednoho obchodu k druhému a snaží se vymyslet, čím potěšit své okolí. Tlačenice, strkání a dlouhé čekání. Znáte to, nakupování dárků na poslední chvíli nemusí být zrovna příjemné. My vám přinášíme tipy na dárky od kosmetické řady Wellness & Beauty, se kterými rozhodně chybu pod stromečkem neuděláte. A pokud jste těmi šťastnějšími a už jen čekáte na 24. prosince, inspirujte se rovněž. Udělejte třeba radost sami sobě a relaxujte s vybranými produkty privátní značky Wellness & Beauty, které naleznete v síti drogerií parfumerií ROSSMANN.

Nyní máte navíc možnost si o pět balíčků plných relaxace zasoutěžit. V balíčku najdete tyto produkty:

ROSSMANN_Wellness&Beauty_Telovy olej_tresnove kvety a extrakt z ruzi_99,90 KcPečujte o vaše tělo s Wellness & Beauty Tělovým olejem Třešňové květy & Extrakt z růží. Slunečnicový a makadamiový olej spolu s vitaminem E podporují hydrataci a jemnost pokožky. Olej se rychle vstřebává a nezanechává pocit mastnoty.ROSSMANN_Wellness&Beauty_Sprchova pena_Tresen a ruze_69,90 Kc

Cena: 99,90 Kč

Oblíbit si můžete také Wellness & Beauty Sprchovou pěnu Třešeň & Růže se sametově jemnou pěnou, která zanechává pocit hebké a vláčné pokožky. Vaše smysly omámí její vůně z výtažků třešňových květů a růží.

Cena: 69,90 Kč

ROSSMANN_Wellness&Beauty_Telove maslo_tresnove kvety a extrakt z ruzi_79,90 KčKdo má rád svěží vůni z výtažků třešňových květů a růží, sáhne také po Wellness & Beauty Tělovém másle Třešňové květy & Extrakt z růží. Vyživuje namáhanou pokožku, poskytuje ji dostatečnou hydrataci a chrání před vysoušením.

Cena: 79,90 Kč

 ROSSMANN_Wellness&Beauty Sprchovy gel_Vanilka_49,90 Kc

Wellness & Beauty Sprchový gel Vanilka & Sezamový olej vás příjemně naladí při každé koupeli. Po vanilce vonící sprchový gel jemně myje a zanechává pokožku hebkou a měkkou.

Cena: 49,90 KčROSSMANN_Wellness&Beauty_Koupelove perly_vanilka a sezamovy olej_69,90 Kc


Tělo i všechny vaše smysly uvolní Wellness & Beauty Koupelové perly Vanilka & Sezamový olej. Perly chrání pokožku, dodávají jí potřebnou hydrataci a jemnou pružnost díky obsahu vitaminu E a rostlinnému komplexu lipidů. Vůně z výtažků pravé vanilky a sezamového oleje je příjemným bonusem.              

Cena: 69,90 Kč

                                                                                                                                                                                                      

Soutěžní otázka:

Jakou barvu má Manny, jeden z plyšových hrdinů z filmu Doba ledová, kterého máte nyní možnost spolu s jeho kamarády získat v síti drogerií parfumerií ROSSMANN?

a)   žlutou

b)   oranžovou

c)    hnědou

Správnou odpověď posílejte na naši e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz do 30.12. 2014. Do předmětu uveďte Rossmann.

Nápovědu a více informací naleznete na www.rossmann.cz

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Rossmann