ijournal.cz

Soutěžte o dárkové karty Atria Flora a užijte si novoroční slevy

red Zdroj: Atrium Flora 6.1.2016 Soutěže

Foto_kartaUžijte si dechberoucí slevy v obchodním centru Atrium Flora. Vánoční svátky jsou sice již za námi, ale nákupní horečka ještě nekončí. A pokud byste rádi ušetřili ještě navíc nějakou tu korunu, tak neváhejte a zasoutěžte si s námi o nabitou dárkovou kartu v hodnotě 500 Kč!

Přijďte se sami přesvědčit a nakupujte, odpočívejte a bavte se na jednom místě. Atrium Flora nabízí svým návštěvníkům na ploše 20 000 čtverečních metrů čtyři patra služeb a zábavy a 130 značkových obchodů s módou. Ve čtvrtém patře se nachází několik restaurací a multikino Cinema City s 3D kinosálem IMAX, v každém patře pak kavárna či občerstvení. Rodičům je k dispozici dětský koutek, řidičům nově zrekonstruované čtyřpatrové podzemní garáže.

Slevy_OC_Atrium_Flora

K Atriu Flora se návštěvník dostane vlastním autem nebo městskou hromadnou dopravou. Ze stanice Flora metra trasy A je vstup do nákupní galerie přímo z vestibulu stanice.

Soutěžní otázka: Jaké multikino naleznete v OC Atrium Flora

  1. Cinema City 
  2. CineStar
  3. Premiere CinemasAtrium_Flora

Pošlete správnou odpověď na redakce@ijournal.cz do 15. ledna 2016 a vyhrajte jednu z dárkových karet v hodnotě 500 Kč, nezapomeňte sdělit korespondenční adresu. Do předmětu prosím uveďte – Soutěž (Flora).  Nápovědu a kompletní informace o Atriu Flora najdete na webových stránkách: 

http://www.atrium-flora.cz/

https://www.facebook.com/AtriumFlora

Pokud dáte „like“ naší stránce na Facebooku: https://www.facebook.com/ijournal.cz, kliknete na tlačítko „Toto se mi líbí“, Vaše šance na výhru se zdvojnásobí. 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Atrium Flora