ijournal.cz

Ochrana vlasů při fénování a žehlení

red Zdroj: Alcina 5.1.2016 Krása a zdraví

imageVlhko, sníh, mráz, přetopené místnosti… zima je pro naše vlasy velkou zátěží. Když se k tomu přidá ještě pravidelné fénování, žehlení a kulmování, je zapotřebí vlasy dobře ochránit správnými přípravky. Poškození vlasů vysokými teplotami totiž patří k nevratným změnám a vlasy už pak není možné zregenerovat. Abyste nemuseli své dlouhé kadeře stříhat, pořiďte si na zimu jeden z přípravků ALCINA, který vlasy před negativními účinky fénování či žehlení ochrání. 

fenovaci sprej

Tip na fénování: Fénovací sprej

Dodá vlasům lehkost, objem i elastické zpevnění. Přípravek je ve formě aerosolu, takže se při použití jemně a rovnoměrně rozprostře po celé délce vlasů a nikde je zbytečně nezatěžuje. Usnadňuje rozčesávání, bonusem je krásná a nevtíravá vůně. Aplikace je možná nejen do vlhkých, ale i do suchých vlasů – účes tak rychle dostanete zpět do kondice a požadovaného tvaru.

Minimální prodejní cena: 328 Kč

Obsah: 200 ml

 

termo
Tip na žehlení: Termo-sprej

Stylingový i pěsticí sprej v jednom. Optimálně chrání vlasy před negativními účinky vysokých teplot při žehlení, kulmování i fénování. Vlasům dodává potřebnou vlhkost od kořínků ke konečkům. Pro styling i péči v jediném kroku.

 

Minimální prodejní cena: 248 Kč

Obsah: 125 ml

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Alcina