Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Úterý, 20.Srpen 2019
ijournal.cz

Soutěžte o balíček balzamikových krémů Kalamáta Papadimitriou

red Zdroj: www.papadim.com/cs 19.1.2018 Soutěže
Zima s příchutí léta díky balzamikovému krému Kalamáta Papadimitriou s granátovým jablkem.

Řada řeckých balzamikových krémů Kalamáta Papadimitriou má nový přírůstek – originální balzamikový krém s příchutí granátového jablka. V Řecku se na pultech obchodů sice objevuje už nějakou dobu, v České republice jde ale o novinku.

Balzamikový krém s granátovým jablkem se vyznačuje kombinací intenzivního aroma a unikátní chuti, kterou získává díky přírodní šťávě z granátových jablek z Messiny. Charakteristická sladká chuť s náznakem trpkosti tak skvěle oživí zajeté stereotypy v každé kuchyni.

Tento krém je skvělým pomocníkem při přípravě široké škály pokrmů – od salátů přes grilovanou zeleninu až po dezerty. Výborně se ale hodí také k vepřovému, jehněčímu nebo kuřecímu masu.

2

Dobrou zprávou je, že si krém mohou dopřát i ti, kteří se ve stravě jinak přísně hlídají. Jedna lžíce krému obsahuje jen 15 kalorií. Balzamikový krém s granátovým jablkem je stejně jako všechny ostatní krémy Kalamáta Papadimitriou zcela bez tuku a neobsahuje žádný lepek.

S novou příchutí přicházejí také nové recepty, které pro zimní sezónu připravila bloggerka Romana Böhmová z Naskokvkuchni.cz. Jednoduché dobroty si doma zvládne připravit úplně každý a díky krému s granátovým jablkem budou všechny chutnat jako od šéfkuchaře.

Proč se v chladných dnech nezahřát například dýňovou polévkou s pečenou mrkví a zázvorem? Jako skvělý předkrm poslouží rozpečená bagetka s kozím sýrem a hruškou marinovanou v balzamikovém krému. Pro vyznavače salátů Romana přišla hned se dvěma tipy: výborný salát s granátovým jablkem, pečenou řepou a dýní nebo salát s čočkou a ořechy. A ani milovníci dezertů nepřijdou zkrátka díky tvarohovým koblížkům se švestkami.

1

Balzamikový krém s příchutí granátového jablka rozšiřuje řadu oblíbených balzamikových krémů Kalamáta Papadimitriou,  které jsou dostupné v pěti dalších příchutích.

Marinádu na maso nebo obyčejný sendvič skvěle oživí balzamikový krém s příchutí BBQ nebo chili. Zeleninový salát nebo grilovaná ryba si zaslouží trochu svěžesti v podobě krému s pomerančem a citrónem. A při přípravě polévek nebo dezertů nesmí chybět zase fíkový balzamikový krém.

Balzamikový krém s granátovým jablkem je dostupný v obchodních řetězcích Globus, Billa a Albert hypermarket. Další příchutě balzamikových krémů Kalamáta Papadmitriou jsou k dostání v obchodních řetězcích Billa, Tesco, Globus, Makro a Albert hypermarket. Všechny se prodávají v praktickém 250ml balení za doporučenou cenu 99,90 Kč.

Více informací najdete na www.papadim.com/cs.

Vyhrajte balíček balzamikových krémů Kalamáta Papadmitriou v hodnotě 500 Kč.

Soutěžní otázka: Jedna lžíce krému obsahuje

a) 10 kalorií
b) 15 kalorií
c) 20 kalorií


Správnou odpověď pošlete nejpozději do 30. ledna 2018 na e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz. Do předmětu prosím uveďte Soutěž – balzamikový krém. Nápovědu najdete v článku. Nezapomeňte také na svou korespondenční adresu pro odeslání výhry.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.papadim.com/cs