Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Pondělí, 23.Červenec 2018
ijournal.cz

Soutěž s tématem RYCHLÉ HOJENÍ A REGENERACE

red Zdroj: CutisHelp 14.9.2015 Soutěže

Drobná poranění nás potkávají téměř denně. I malá spálenina, odřenina nebo OLYMPUS DIGITAL CAMERAříznutí nás mohou, pokud nejsou správně ošetřeny, potrápit. Pomoc pro rychlou a bezproblémovou regeneraci drobných poranění nabízí hojivá konopná mast CutisHelp DEFEKT, která je k dispozici v klasickém větším a nově také v praktickém kapesním balení.
Na další častý problém – opar – je tu jedinečný konopný přípravek CutisHelp OPAREN, který účinně pomáhá ve všech stádiích herpetických infekcí. Nejlepších výsledků se však dosáhne, pokud se použije hned při prvních příznacích.Hlavní aktivní složkou obou těchto přípravků je patentově chráněný olej extrahovaný ze semen technického konopí. Produkty značky CutisHelp jsou k dostání výhradně v síti lékáren.

Více na www.CutisHelp.cz.


Soutěžní otázka: Společnost CutisHelp je ryze:LOGO

a) Německá 
b) Polská
c) Česká

Pošlete správnou odpověď do 23.9. 2015 na adresu redakce@ijournal.cz s označením v předmětu Soutěž – HOJENÍ a vyhrajte balíček produktů na hojení a regeneraci. Kromě odpovědi uveďte také adresu, na kterou budeme případnou výhru zasílat. 

Pokud dáte „like“ naší stránce na Facebooku: https://www.facebook.com/ijournal.cz, kliknete na tlačítko „Toto se mi líbí“, vaše šance na výhru se zdvojnásobí. 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: CutisHelp