Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Čtvrtek, 22.Srpen 2019
ijournal.cz

Soutěž: Ochutnejte rozmanité příchutě jemných a lahodných paštik Rio Mare Paté

red Zdroj: Rio Mare 1.9.2017 Soutěže

riomare2Paštiky od Rio Mare se vyznačují kvalitním složením a použitím vytříbených surovin bez konzervantů. Pochoutky jsou snadno roztíratelné, mají jemnou konzistenci a najdete je v praktickém a snadno otevíratelném balení dvou konzerv, které uspokojí malý i velký hlad. Výrobky Rio Mare Paté jsou lehké, chutné a lahodné pochoutky a potěší české milovníky paštik pěti variantami příchutí od sušené vepřové šunky, kuřecího masa až po kvalitní maso tuňáka. Lahodné paštiky Rio Mare Paté hravě zvládnou chutnou a vydatnou snídani, rychlou svačinku pro děti, večeři pro nečekanou návštěvu nebo jednohubky pro narozeninovou oslavu. Výrobky s tuňákem nebo kuřetem Rio Mare Paté jsou lehké a chutné dobroty pro celou rodinu.

Čtyři výherci získají balíček s paštikami Rio Mare Paté v hodnotě 500 Kč.  Soutěžní otázka pro získání balíčku Rio Mare Paté zní:

Jak často bychom měli konzumovat ryby? riomare3

a) 2-3krát týdně

b) 2krát měsíčně

c) 3krát ročně

Nápovědu hledejte na webu http://www.riomare.com/cz-cz/zdravi/.


Odpověď pošlete nejpozději do 10. září 2017 půlnoci na e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz. Do předmětu uveďte Soutěž – Rio Mare. Nezapomeňte rovněž na svou korespondenční adresu pro odeslání výhry.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Rio Mare