ijournal.cz

Soutěž o velikonoční sušenky od Biopekárny Zemanka

red Zdroj: Biopekárna Zemanka 23.3.2021 Soutěže

Velikonocni_bio_susenky_Zemanka
Jaro je tu, tak se nebojte a pusťte si svěží vítr i k sobě na stůl! Biopekárna Zemanka pro vás připravila soutěž o limitovanou edici velikonočních sušenek se zeleným ječmenem, a také o nestárnoucí klasiku v podobě sušenek ve tvaru oblíbených zvířátek. Zapojte se a 3 z vás se mohou těšit na balíček plný dobrot.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Jako domácí chutná sladké pohoštění od Biopekárny Zemanka, která nachystala speciální nadílku v podobě Velikonočních bio sušenek, upečených z poctivých surovin s příměsí zeleného ječmene. Ten působí jako dokonalé přírodní barvivo, proto jsou tyto sušenky doslova „s přídavkem jara“ a rozzáří každý stůl svojí krásnou zelenou barvou. Navíc se nemusíte bát je nabídnout ani veganům, neobsahují totiž žádné živočišné suroviny. Radost udělají také všem, kteří se kvůli dietním omezením vyhýbají mléku a vejcím.

 

Zvířátka nikdy neomrzí

A pokud nemáte chuť letos zrovna experimentovat, Zemanka má v nabídce samozřejmě i klasiku. K jaru roztomilá zvířátka neodmyslitelně patří, poskládat si tak můžete rovnou celou farmu. Pochutnáte si na nich hned v několika verzích. Pro milovníky kakaa jsou tu Špaldová bio zvířátka kakaová, bez kakaa pak Špaldová bio zvířátka. Tím nabídka ale nekončí, s příměsí ovoce vás potěší Špaldová malinová bio zvířátka a také Jablečné bio kačenky se špaldovou moukou. Všechny tyto druhy jsou přímo určené i pro děti, pečené jsou výhradně z bio špaldové mouky a slazené jen přírodními sladidly.

 OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA


To všechno vás čeká ve výherním balíčku, stačí jen správně odpověď a mít k tomu trochu štěstí!

Soutěžní otázka: Ve kterém roce byla založena Biopekárna Zemanka?

a)      2005

b)      2006

c)      2007

Svou správnou odpověď, prosíme, pošlete do 1. dubna 2021 na e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz. Do předmětu uveďte Soutěž – Zemanka. Výherce budeme kontaktovat emailem s podrobnostmi o zaslání výhry. Nápovědu najdete na www.biopekarnazemanka.cz

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Biopekárna Zemanka