ijournal.cz

Soutěž o superprémiové krmivo pro psy Brit

red Zdroj: Krmivo Brit 11.3.2017 Soutěže

Všichni majitelé psů se snaží dát svým parťákům to nejlepší, od péče o zdraví až po volnočasové aktivity. Pokud máte doma psího seniora, je třeba jeho výživě věnovat zvýšenou pozornost, stejně jako u štěňat.

logo_cz

V průběhu života se nároky psů na živiny mění podobně, jako je tomu i u lidí. Příznaky seniorského věku psa jsou snížená aktivita, ztížená pohyblivost, změny v zabarvení srsti a nárůst váhy. S rostoucím věkem klesá u psa hlavně potřeba energie. Nevhodná výživa, tedy nesprávně zvolené krmivo, může u takového pejska vést až k obezitě, nadměrnému ukládání tuku v těle se všemi nepříznivými dopady do jeho zdraví. U starších psů se také snižují nároky na obsah bílkovin v potravě. Proto pro psí seniory je nutné používat krmiva typu „Senior“ se sníženým obsahem bílkovin i tuků.

K udržení dobré kondice vede Brit Care pro psí seniory prostřednictvím chondroprotektiv pro silné a pružné klouby, chrupavky, vazy a šlachy. V kombinaci s omega-3 mastnými kyselinami navíc chondroprotektiva také zmírňují záněty. Zároveň je potřeba dbát na zdraví srdce a kardiovaskulárního systému. Omega-3 mastné kyseliny a další složky snižují cholesterol a zvyšují kondici srdce a tepen. Klíčem k prevenci obezity v seniorském věku psů je pak nižší přísun energie a každodenní pohyb. Pozor ovšem na nadměrný pohyb, který je v případě psích seniorů nežádoucí.

 Kynolog roku 2016 -(4)

Brit Care – Prevence výživou

Superprémiová krmiva značky Brit Care jsou už dlouhé roky oblíbenou výživovou prevencí profesionálních chovatelů i všech psích milovníků. Brit Care Lamb & Rice je hypoalergenní řada superprémiových krmiv s jehněčím a rýží. Jehněčí je velice dobře stravitelné s vysokou využitelností bez alergií. Neobsahuje žádné nežádoucí živočišné proteiny. Alfou a omegou krmiv je nejen vyvážený poměr všech ingrediencí, ale i kvalitní suroviny od lokálních i přímých světových dodavatelů.

www.krmivo-brit.cz

 

Soutěžní otázka: Co se přidává do krmiv Brit Care pro psí seniory pro ochranu kloubů?

a)      Jehněčí

b)     Chondroprotektiva

c)      Omega-3 mastné kyseliny

Tři z vás, kteří správně odpoví na soutěžní otázku, získávají balíček superprémiového krmiva pro psy Brit Care v hodnotě 500 Kč. Odpověď stačí poslat nejpozději do 20.března 2017 na e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz. Do předmětu uveďte Soutěž – krmivo Brit. Nápovědu hledejte v textu.

Balíček obsahuje:

Brit
Brit Care Senior Lamb & Rice 3 kg 

Hypoalergenní receptura jehněčí s rýží pro starší psy všech plemen.


2x Brit Boutiques Gourmandes 400 g

Vysoký podíl kvalitního masa a jeho šetrné zpracování je zárukou excelentní chuti i vůně. Lahodné kombinace skutečných masových kousků ve výtečné omáčce dokonale uspokojí i ty nejnáročnější psí gurmány.
Brit Care Boutiques Gourmandes Beef True Meat BitsBrit Care Boutiques Gourmandes Duck Bits & Pate

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Krmivo Brit