ijournal.cz

Soutěž Miss Léta odstartuje v Aquapalace Praha

red Zdroj: Miss Léta, Aquapalace Praha, foto: Karel Juda a Bohuslav Hybrant 14.6.2018 Aktuality a pozvánky

Miss Léta odstartovala nový ročník. Skončily castingy, ze kterých vzešlo více než 50 dívek. Semifinálová kola proběhnou v Aquapalace Praha. Na každém ze čtyř semifinálových kol se utkají dívky o postup do finále. Pouze 3 dívky z každého kola se tam dostanou.

V sobotu 16. 6. 2018 se uskuteční letos první semifinálové kolo, ve kterém se představí první skupina semifinalistek. Dívky navštíví Aquapalace Praha už o den dříve a budou se připravovat na sobotní program. Bude je čekat průprava choreografie a spousta dalších aktivit.

Miss Léta

Během odpoledne se dívky utkají v několika disciplínách. Představí taneční choreografii, kterou nacvičí, a samozřejmě nebude chybět ani oblíbená promenáda v plavkách. Z každého semifinále postupují první tři dívky s tím, že již na semifinále získávají korunku, šerpu a věcné dary od partnerů.

Finalistky minulých ročníků se v soutěži Miss Léta mohou stát organizátorkami dalšího ročníku a většina finalistek této možnosti využívá. Oblékají svoje tradiční bílé oblečení a jsou neodmyslitelnou součástí soutěže. Bývalé finalistky usednou do poroty na semifinálových kolech a budou se podílet na výběru svých nástupkyň.

Na vítězky bude před aquaparkem čekat cabrio limuzína, která je odveze na afterparty.

Všechny termíny semifinálových kol: 16.6., 30.6., 14.7., 28.7.

foto v Aquapalace

Odpoledne plné ženské krásy, skvělých atrakcí a zbrusu nový letní program ve stylu divoké džungle, čeká na návštěvníky nejzábavnějšího Vodního světa v Česku. Od 16. 6. zde denně probíhají tematické animace. Lidé si vyzkouší šplh po liánách, zkrocení krokodýla, adrenalin zažijí i při souboji v jungle aréně. Těšit se mohou na originální výzdobu s liánami a na setkání s animátory v kostýmech exotických zvířat. A to není vše. V Aquapalace Praha, které letos slaví jubilejní 10. narozeniny, si dosyta užijí i opalování a koupání pod otevřeným nebem v rozsáhlé venkovní zóně, kde si navíc vychutnají drinky servírované přímo ve vodě.

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Miss Léta, Aquapalace Praha, foto: Karel Juda a Bohuslav Hybrant