Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Pátek, 18.Říjen 2019
ijournal.cz

Slavnostní otevření nového music baru a restaurantu PRAH plné hvězd

red Zdroj: Music club PRAH 15.3.2018 Párty a večírky
Která je víc sexy? Bývalka hokejové star Jágra Puhajková a současná láska Jaromíra Kopřivová na jedné párty!
Bývalá láska Jaromíra Jágra Inna Puhajková a současná přítelkyně hokejisty Veronika Kopřivová se sešly na jedné párty. A překvapivě se vůbec nepotkaly. Bylo vidět, že z toho ani jedna není nadšená, a tak se jedna druhé po celý večer úspěšně vyhýbala. Krásky si nenechaly ujít slavnostní otevření nového music clubu PRAH v centru Prahy. 

inna_puhajkovaObě zvolily velmi sexy outfit. Veronice stačila jen podprsenka a ukázala tak nejen vnady, ale také svůj pekáč buchet na břiše. „Je to otevření music clubu, tak jsem zvolila víc sexy model. Kalhoty jsou od Ponerů a vršek je můj,“ prozradila Veronika Kopřivová, která je teprve pár dní v Praze. Vyvrátila spekulace o krizi vztahu s Jaromírem Jágrem. „Všechno je v pořádku, jsou to jen klepy. My už tohle vůbec neřešíme. Jsme šťastní a spokojení,“ upřesnila.

kopřivová,_návrhářské_duo_Pone


Inna se vrátila v pátek dopoledne z dovolené v Dubaji, a tak večer dorazila nejen v sexy modelu, ale také s krásně opáleným tělem. „Byla jsem jen týden, déle to kvůli práci nešlo. I tak jsem si krásně odpočinula. Mám Dubaj moc ráda,“ upřesnila.

Vedle Kopřivové a Puhajkové bylo slavnostní otevření nového music clubu PRAH plné dalších hvězd.
Dorazily Miss Aneta Vignerová a Andrea Bezděková, moderátorka Petra Svoboda,  blogerka A.N.D.U.L.A poprvé vyvedla do společnosti po odchodu od manžela nového přítele Františka Doležala, dorazila zpěvačka Míša Nosková s manželem Ondřejem Báborem, ředitelka Miss Czech Republic Taťána Makarenko se současnou vítězkou své soutěže krásy Kateřinou Kasanovou, modelky Kristýna Schicková a Petra Růžičková, moderátor Vlasta Korec, hudební skladatel a zpěvák Zdeněk Hrubý, blogerka Dominika Myslivcová se svým partnerem a mecenášem Antonínem Charouzem nebo fotbalista Jiří Jarošík. Večerem provedl Jakub Kohák.

vlasta_korec,_zdeněk_hrubý,_petra_svobodakohak


makarenko,_kasanová,_matyáš_hložekmyslivcova,_charouz

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Music club PRAH