ijournal.cz

Premium Fashion Brands otevírá další prodejny Armani Exchange!

red Zdroj: : archiv Premium Fashion Brands 16.3.2018 Móda, obuv, doplňky

Módní skupina Premium Fashion Brands zastupující více jak třicet prodejen s luxusní dostupnou módou rozšířila síť prodejen značky Armani Exchange. Začátkem března otevřeli další dvě prodejny v Praze – v obchodních centrech Palladium a Nový Smíchov. Značku Armani Exchange přináší i na Slovensko, kde je od března nová prodejna otevřena v obchodním centru Eurovea.

 fashion

Slavostní otevření proběhlo ve středu 14.března v nové prodejně v Palladium. Otevření se zúčastnily slavné osobnosti jako je Dara Rolins, Roman Šebrle, Nikol Švantnerová. Hudební atmosféru doprovázel DJ Michael Burian z Evropy 2.

Dara

Nikol a Lenka
Roman
Kolekce Armani Exchange je spojením elegance a volnočasového oblečení. Rychlý a metropolitní jsou slova, která by mohla popsat tento styl. Styl, který vyjadřuje osobnost. Nová kolekce má měnitelný metropolitní charakter, obsahuje logo značky propracované v nových verzích a zajímavé střihy. Jako bonus je linie Armani Exchange cenově mnohem dostupnější než jiné linie módního domu Giorgio Armani a především Armani Jeans.

 fashion

Módní skupina Premium Fashion Brands své zboží v segmentu dostupné luxusní módy včetně nové kolekce Armani Exchange prodává i přes svůj e-shop.

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: : archiv Premium Fashion Brands