ijournal.cz

Slavily se narozeniny Nely a Táni z Babovřesek!

red Zdroj: Babovřesky 11.6.2014 Společenské akce a události

Narozeninová oslava třináctin moderátorky, herečky a zpěvačky Nely Řehořové, která hraje v dalším pokračování úspěšné úsměvné komedie ze života současné jihočeské vesnice Babovřesky, se uskutečnila odpoledne během natáčení třetího dílu. Nela Řehořová na jaře úspěšně vyhrála soutěž Česko zpívá.

obrázek

Jako první gratulantka dorazila Veronika Žilková. Popřála Nele, aby se dostala na dobrou a kvalitní školu, kde bude rozvíjet i svůj hudební talent. Následovala Lucka Vondráčková a nechyběl samotný Zdeněk Troška.„Milá Nelinko, přeji Ti hlavně hodně úspěchů a také, aby se Ti dařilo ve škole. Mě nejvíce bavil dějepis a čeština,“ zavzpomínal na svá školní léta Zdeněk Troška.

Nela s režisérem

Já mám krásný život. Jsem ráda, že jsem měla vše, co šlo,“ prohlásila Jana Synková, představitelka drbny Horáčkové a popřála Nele především hodně lásky a nějakého nápadníka na celý život.

Nelu tak velká oslava opravdu zaskočila: Nyní je pro mě nejdůležitější škola. Doteď jsem ji trošku zanedbávala. Hned příští týden píšu samé písemky, tak to snad nějak zvládnu,“ svěřila se.

Své dvacáté čtvrté narozeniny slavila i Táňa Krchovová, další představitelka Babovřesek. Krásnou oslavu připravil pro oslavenkyně David Novotný za pomocí paní producentky Dany Volákové, která odtajnila datum premiéry posledního dílu úspěšné trilogie, která bude 12. února 2015.

Babovřesky 

V Babovřeskách se stále něco děje! Troška dostal Oskara! 

Od hereček, které hrají drbny v Babovřeskách dostal  Zdeněk Troška Oskara , což pro něj bylo velké překvapení. „Můj milý Zdeněčku, jsi nejúžasnější člověk, a proto ti dáváme toto ocenění,“ popřála Jana Synková za všechny. „Poprvé a asi naposled jsem předávala Oskara,“ prozradila Jana.

babky drbny

Troška dostal Oskara jako nejlepší komediální režisér. „Vy jste mě holky málem rozbrečely. To je fakt od vás moc hezké a moc vám děkuji,“ poděkoval Zdeněk Troška každé z představitelek drben.

Lucie Vondráčková s Davidem Novotným

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Babovřesky