ijournal.cz

Sladký polibek léta – TEEKANNE FRUIT KISS

red Zdroj: Teekanne 20.7.2018 Gastronomie

fruit_kiss_Léto je tady a stejně tak i úroda domácího ovoce, na kterou jsme se těšili celý rok. Také s nadšením sbíráte červené perličky zpod listů jahodových keříků, nebo si věšíte třešně za uši a v teplém letním sluníčku si vychutnáváte šťavnatou chuť těchto lesklých plodů? Třešně, jahody i další ovoce na vás nyní čekají v ovocné čajové směsi TEEKANNE FRUIT KISS – dopřejte si i vy toto letní ovocné políbení!

Mívali jste vždy o prázdninách červené pusy od jahod a dlaně plné kulatých třešní ze stromu? Chuť léta si můžete užít i nyní, kdykoli a kdekoli vás napadne. Ovocný čaj TEEKANNE FRUIT KISS plný jahodové a třešňové chuti vás svým aroma odnese přímo do třešňové aleje i k záhonku plnému jahod.

Tato ovocná směs vás navíc může svým čajovým polibkem povzbudit, ať už je venku tropické parno, nebo naopak chladnější a deštivé počasí. Skvěle totiž chutná nejen jako klasický horký čaj zalitý vroucí vodou, ale i jako ledový čajový drink, kterému stačí pár kostek ledu, máta, barevné brčko. Příjemný ledový čaj vás tak spolehlivě osvěží a dodá vitalitu do zbytku dne.

Ty nejsladší červené dary léta nejenže výborně chutnají, ale navíc dokážou povzbudit v mnoha ohledech – věděli jste například, že jahody jsou považovány za skvělé přírodní afrodiziakum a třešně zase výborně čistí organismus?

Nebraňte se proto sladkým letním polibkům a užijte si osvěžující chuť ovoce v čaji TEEKANNE FRUIT KISS – pravou radost z léta!

 

TEEKANNE Fruit Kiss je k dostání za cenu 48,70 Kč.

Objevte i další chutě čajů Teekanne nebo vyzkoušejte čajové recepty. Pro více informací a tipů navštivte www.teekanne.cz.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Teekanne