ijournal.cz

Česká vicemiss slaví úspěch v zahraničí

red Zdroj: Česká miss 21.7.2018 Celebrity

Česká Miss Supranationonal 2018, druhá nejkrásnější dívka Česka Jana Šišková jen měsíc po svém triumfu v České Miss boduje. Získala roční modelingový kontrakt za více jak milión korun.

foto J. Šišková

Jana zabodovala na castingu celosvětového internetového módního domu, který spolupracuje s nejvýznamnějšími světovými značkami. „Je to pro mě obrovský úspěch a velká čest, pracovat pro tak velkého klienta,“ září modelka, která práci získala díky castingu, kterého se účastnily dívky z celého světa. „Má agentura Pure model management mě krátce po České Miss poslala na casting do Budapešti, po kterém klient kontaktoval mého agenta, že mě chce co nejdříve na pětidenní zkušební test do portugalského Porta. Po něm se měli rozhodnout o ročním kontraktu,“ říká Šišková.

foto Jana ŠiškováJana Šišková

Krásná zrzka zaujala. „Včera mě kontaktovala má agentura, že mě klient potvrdil. Jsem velmi šťastná, že se sem budu moci vracet a některé z pracovních cest budu dokonce absolvovat společně s Andy Bezděkovou, která už v Portu dvakrát fotila,“ dodala druhá nejkrásnější dívka Česka.

 

Jana Šišková není v modelingu nováčkem. Před Českou Miss jako modelka pracovala v zahraničí dva roky. „Ve dvaceti jsem odletěla na tři měsíce do Bangkoku. Pracovala jsem v Miláně, Paříži, Istanbulu,“ prozrazuje třiadvacetiletá kráska. 3. června se stala Českou Miss Supranational 2018, tedy druhou nejkrásnější Češkou. Jana měří 174 centimetrů a její míry jsou 87-63-91.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Česká miss