ijournal.cz

Sladkosti Kamily Nývltové jdou na dračku. Případné zájemce o vánoční cukroví už musí odmítat

eso Zdroj: foto: Tesco 5.11.2021 Celebrity

Co se týká partnerského vztahu, nic se nezměnilo, je stále singl, jak nám sympatická zpěvačka s úsměvem prozradila. A tak se může naplno věnovat pečení cukroví, které začala dělat v loňském roce, kdy divadlo na čas nahradila právě cukrařinou. Byla to prý taková zkouška, zda vůbec bude nějaký zájem. A jaké sladké novinky připravuje Kamila pro letošní vánoční svátky? „Letos jsem chtěla nabídku trochu obměnit, protože jsou lidi, kteří mají vysloveně rádi klasiku a pak ti druzí, co preferují tzv. mokřejší cukroví s krémem nebo karamelem. Proto mám připravenou i kromě běžného cukroví nabídku na makronky nebo cukroví s čokoládovou ganáží“. Koho nabídka zlákala, může si o sladkosti na jejím facebookovém profilu nebo Instagramu napsat, ale pozor! Díky ohromnému zájmu, který se od loňska zdvojnásobil, už Kamila předběžnou možnost objednání uzavírá. Asi bude muset přijmout nějakou výpomoc…

Kamila nakupuje
Sama si i obstarává veškeré potraviny, které potřebuje na pečení. „Nakupuji hlavně on-line, je to fajn, když mi pak suroviny přinesou až domů. Je toho opravdu potřeba dost, je to úspora času a nervů. Ale nevadí mi ani chodit po obchodě, kde mají větší výběr. Třeba obchody Tesco jsou pro mě v tomto ideální“. Kamila se navíc nově stala tváří služby Tesco Online nákupy. „Vyhovuje mi přečíst si etikety se složením, ráda se inspiruji nebo se nechám zlákat i tím, co zrovna nepotřebuji“, směje se.

Kamila Nývltová

Kamila věří, že se kulturní akce nebudou zase rušit a její čas bude patřit už převážně divadlu a koncertům. V plánu má i různé další aktivity týkající se Vánoc. „Moc se těším na rozsvěcení stromečků na náměstích po celé republice“, dodává.  

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

eso

Zdroj: foto: Tesco