ijournal.cz

Česká módní značka VUCH si k šestým narozeninám nadělila novou prodejnu a kalendář, který pomáhá

red Zdroj: Vuch 6.11.2021 Móda, obuv, doplňky, Párty a večírky

Módní značka Vuch, která se zaměřuje na módní doplňky, slaví letos šesté narozeniny. Při té příležitosti otevřela novou prodejnu v centru Prahy a nadělila si také radost v podobě charitativního kalendáře, na kterém se podílela řada osobností ze světa showbusinessu.

Vuch image

Některé z nich se také objevili na slavnostním křtu, aby společně s vedením firmy a dalšími známými osobnostmi byli u samotného křtu kalendáře a oslavy 6. letého výročí fungování firmy. Stejně jako oficiální slavnostní otevření prodejny samotné. Akce se zúčastnil i street artový umělec a performer Josef Rataj, který k narozeninám dokonce na místě namaloval obraz, který značce daroval. Josef Rataj už se značkou Vuch vytvořil vlastní designovou řadu kabelek a peněženek.

Podpořit akci přišli také influencerka a zpěvačka Sharlotta, herečka Kristýna Janáčková, topmodelka Tereza Jelínková, plus size modelka Natálie Debnárová nebo moderátorky Evropy 2 Lucie Bechynková nebo Barbora Krčmová.

 

KDO JSME

Vuch je mladá módní značka, která vznikla v roce 2015 na popud dvou kamarádů. Martin a Ondřej dlouho přemýšleli, do čeho by se mohli společně pustit. Ondřej měl zkušenosti z on-line bussinesem a Martin zase s grafikou a estetikou, jako vystudovaný architekt. Společně po dlouhém průzkumu trhu se rozhodli právě pro dámské peněženky. Vymysleli první model – barvy, puntíky a netradiční marketingové pojetí celého projektu. „Společně v našem chrudimském týmu vytváříme nevšední módu. Naše hlavní idea je vytvářet nevšední módní kousky plné barev a radosti. Kvalita je pro nás zásadní a neustále se snažíme pracovat na tom, abychom se zdokonalovali ve všech směrech.“ Dodává Martin Kůs, spoluzakladatel firmy.

Vuch

Od našich začátků jsme rozšířily portfolio na několik stabilních kategorií, mezi které patří především dámské peněženky, kabelky, batohy, hodinky, a šperky. Vytváříme netradiční a originální produkt. To od nás naši zákazníci očekávají. A přesně takový častokrát i sami zákazníci bývají. Vuch je tedy pro naše netradiční zákazníky!

Snažíme se, aby celý nákupní proces byl pro zákazníka potěšením. Tedy již od prvního banneru, přes brouzdání po našem webu, až po vybrání, doručení a rozbalení samotného produktu, který je jakýmsi vyvrcholením celého procesu.

Módní scéna nám přišla šedá, smutná a nevýrazná. Nebo naopak velice drahá a nedostupná pro běžné zákazníky. Tak jsme zkusili spojit všechny tyto nedostatky, které jsme na trhu viděli. A následně jsme šli s kůží na trh.

Značka funguje již 6 let a po celou dobu meziročně roste. Rozšiřujeme naše portfolio a neustále se snažíme přinášet nové a originální produkty. Jsme parta mladých lidí, kteří společně tvoří celou značku.

 Vuch


SNAŽÍME SE JÍT PŘÍKLADEM

Vuch podporuje několik neziskových organizací. Rádi přispíváme na školní plesy, sportovní akce a různé dobročinné události. Spolupracovali jsme s HipHop Kempem, Poledance studiem Trendigo a mnoho dalších aktivit.

Už ve chvíli, kdy jsme naši českou značku VUCH zakládali, chtěli jsme pomáhat těm, kteří neměli v životě takové štěstí nebo takové možnosti. A tohoto příslibu se držíme i dnes, 6 let od založení značky. Spolupracujeme s celou řadou organizací a jsme šťastní, že můžeme pomáhat a dělat radost tam, kde to je potřeba.

A kde všude jsme již pomohli? Podpořili jsme Centrum Anabell, Kliniku dětské hematologie a onkologie 2. LF UK a FN Motol v Praze, Helppes, Hurá na výlet, Život dětem nebo Arcidiecézní charitu Praha.

 

Vuch imageVuch imageKOMU POMÁHÁME LETOS?

Výtěžek z prodeje kalendáře pro nadcházející kalendářní rok jsme se rozhodli věnovat České maltézské mládeži, která sdružuje osoby s fyzickým či duševním handicapem, členy Českého velkopřevorství a dobrovolníky z celé České republiky. Hlavním cílem této organizace je organizace volnočasových a jiných dobročinných aktivit pro mladé handicapované, osoby jinak potřebné a pro pomáhající dobrovolníky.


Vuch imageVuch image
Do realizace se zapojila řada osobností, mezi nimi Alice Bendová, Radka Pavlovčinová, Michaela Tomešová, Aneta Krejčíková, Marie Renčová, Nikol Kouklová, úřadující Vuch Lady Anna Jirčíková nebo stále populárnější video tvůrce Martin Mikyska alias Mikýř.

 logo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Více informací naleznete na webových stránkách www.vuch.info

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Vuch