Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Úterý, 19.Březen 2019
ijournal.cz

Výhra s Alcinou: Skin Manager – pleťové tonikum s obsahem ovocných kyselin

red Zdroj: Alcina 1.11.2017 Soutěže

Skin Manager Alcina
Nové pleťové tonikum Skin Manager ALCINA s obsahem ovocných kyselin a kyselým pH odstraňuje odumřelé buňky, hloubkově čistí pleť a napomáhá její regeneraci. Dodává pleti vláhu a zlepšuje její hospodaření s vodou. Ihned po aplikaci tonika můžete pocítit na pokožce lehké šimrání, které svědčí o okamžitém efektu přípravku. Při pravidelném používání viditelně zlepšuje vzhled pleti – pokožka je hladší, projasněná a s jemnějšími póry, což usnadňuje také nanášení make-upu. Jeho účinky oceníte, ať máte zralejší a hrubší, nebo i problematickou pleť. Doporučujeme pro každý typ pleti.

Použití:

Tonikum je možné používat každý den v průběhu celého roku. Aplikujte každé ráno a/nebo večer na vatový tampónek a vyčistěte pleť. Nedoporučujeme používat častěji, než dvakrát denně. Vyhněte se citlivým oblastem okolo očí a rtů. Tonikum můžete kombinovat s jakýmkoliv vašim oblíbeným pleťovým krémem.

Minimální prodejní cena: 275 Kč

Obsah: 190 ml

 

Co jsou to ovocné kyseliny?

Kosmetika s obsahem alfa-hydroxykyselin (AHA) byla poprvé uvedena na trh koncem osmdesátých let a od té doby zaznamenala velký nárůst popularity. Má totiž skvělý efekt u problematické i zralé pleti. Ovocné kyseliny narušují proteinové vazby mezi odumřelými buňkami na povrchu kůže, odstraňují je a odkrývají pod nimi buňky jasnější a zdravější. Tento proces čistí ucpané póry, zlepšuje tonus pleti a zároveň vyhlazuje drobné vrásky. Mezi ovocné kyseliny patří kyselina glykolová, citronová, mléčná, jablečná a vinná. Nejoblíbenější je právě kyselina glykolová, která se získává z cukrové třtiny a díky velmi malé molekulové velikosti je schopna dobře proniknout do pokožky.

Pleťové tonikum Skin Manager obsahuje právě kyselinu glykolovou, která působí jako peeling a současně zlepšuje schopnost pleti vázat vodu. Stimuluje růst nových buněk v hlubších vrstvách pokožky a podporuje regeneraci zralejší pleti.

Vyhrajte jeden z produktů pleťového tonika, na vlastní kůži pak můžete vyzkoušet jeho vynikající účinky.Alcina_SkinManager

Soutěžní otázka: Pro jaký typ pleti je Skin Manager vhodný?

a)  na suchou pleť
b) na mastnou pleť
c)  na každý typ pleti 

Správnou odpověď pošlete nejpozději do 10. listopadu 2017 půlnoci na e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz. Do předmětu prosím uveďte Soutěž – Alcina. Nezapomeňte rovněž na svou korespondenční adresu pro odeslání výhry.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Alcina