ijournal.cz

Šest výherců zažije díky výhře FANTAstický Halloween – tento pátek 30. října v Lucerně

red Zdroj: Fanta 28.10.2015 Soutěže

Halloween je u nás stále populárnější. Každoročně jsou s ním spojeny bláznivé i děsivé kostýmy, dýně či černá a oranžová barva. Oranžová je i barvou oblíbené značky limonád FANTA, která si pro vás letos připravila zábavou a fantastickými hosty napěchovanou halloweenskou párty FANTAstický Halloween!

Už vás omrzely každoroční dýňové dekorace a stále se opakující kostýmy? Chcete zažít Halloween jinak? Přijďte v pátek 30. října od 15.00 do Velkého sálu Lucerny v Praze a oslavte s Fantou FANTAstický Halloween.Voxel

Na akci FANTAstický Halloween zažijete pořádnou dávku zábavy. Poslechnete si super koncerty hudebních interpretů a skupin, jako jsou Johny Machette, Voxel, Pavel Callta či ATMO music. Budete mít jedinečnou příležitost naživo vidět cool české a slovenské youtubery – Gogomantv, Shopaholic Nicol, Gabrielle Hecl a Jmenuji se Martin, kteří vás zasvětí do světa youtube a podělí se s vámi o své zkušenosti.

Navíc pro ty z vás, kteří přijdete v halloweenském kostýmu, je připraveno speciální překvapení.

Pavel_CalltaNicol_Shopaholic„Fanta je synonymem zábavy a hravosti. Našim fanouškům se proto snažíme nabídnout nevšední zážitky, díky kterým se rozhodně nebudou nudit. Na halloweenské párty v Lucerně vystoupí celá řada skvělých hostů a během večera nabídneme také spoustu doprovodných aktivit. Pokud chcete popustit uzdu své fantazii a vyzkoušet si na vlastní kůži bodypainting, facepainting či dokonce speciální zombie focení, nesmíte na této párty chybět,“
uvedl za organizátory akce Jakub Will Loos, brand manažer značky Fanta.

Vstupenky na FANTAstický Halloween lze koupit pouze v předprodeji na https://www.smsticket.cz/vstupenky/4712-fantasticky-halloween nebo na https://www.ticketportal.cz/event.aspx?id=134533.

Nenechte tuhle akci jen tak vyšumět!

Více informací o akci FANTAstický Halloween najdete na facebookových stránkách https://www.facebook.com/events/1719450631617540/.

Pro šest čtenářů, kteří v bleskové soutěži odpoví správně na otázku, máme zajištěn na akci vstup zdarma.

Název Halloween vznikl z anglického „All-Hallows-eve“, což znamená:

a) Předvečer Všech svatých
b) Vzpomínka na zemřelé
c) Svátek strašidel, čarodějnic a duchů

Pošlete správnou odpověď do 29. 10. půlnoci na adresu redakce@ijournal.cz s označením v předmětu 
Soutěž – HALLOWEEN. Výherce budeme kontaktovat emailem s konkrétními informacemi k akci.

Pokud dáte „like“ naší stránce na Facebooku: https://www.facebook.com/ijournal.cz, kliknete na tlačítko „Toto se mi líbí“, vaše šance na výhru se zdvojnásobí. 

Fantasticky_Halloween

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Fanta