ijournal.cz

První FORDSTORE v ČR otevřeno s velkou slávou

red Zdroj: Ford AMB Praha 29.10.2015 Auto-moto, Společenské akce a události
Společnost Ford AMB Praha slavnostně otevřela 23. října v Ořechu u Prahy showroom, historicky první oficiální FordStore u nás. Nabídne zákazníkům vysokou úroveň služeb v prodeji i servisu aut. Výrazně se tak designem i technickým vybavením odlišuje od ostatních autosalonů.

showroom
Nový styl showroomu v modré, bílé a oranžové barvě, vytváří velmi příjemné prostředí, jehož jednotlivé sekce jsou určeny např. pro kontakt s prodejci, získávání zajímavých informací o Fordu a jeho produktech. Čas, k
terý zde strávíte, si můžete zpříjemnit mimo jiné kvalitní kávou a občerstvením.

Ford Mustang
Návštěvníky přitom ke každé sekci navádí moderní informační systém. Součástí našeho nového FordStore je velkoplošná obrazovka složená z devíti displejů o úhlopříčce 55 palců, na níž si zákazník může svůj nový vůz prohlédnout ze všech úhlů téměř v životní velikosti. Dále tzv. Vignale koutek vybavený pohodlnou koženou sedačkou s interaktivním konferenčním stolkem, jehož deska je zároveň velkým dotykovým displejem propojeným s internetem a webovými stránkami Ford. Veškeré informace o konkrétním vozu a jeho technologii lze získat i z tabletů, které jsou součástí showroomu.

FordStore
„Přijďte se přesvědčit, jak příjemný a intenzivní zážitek z nákupu vozů díky technologiím a nástrojům poskytuje náš FordStore“, zve k návštěvě Michal Suk, generální ředitel FordStore AMB Praha.

Na akci, kromě partnerů a zákazníků, si přišla vyzkoušet luxusní automobily Ford Vignale nebo autolegendu Ford Mustang, řada známých tváří ze showbyznysu. Ben Cristoavo, Radúz Mácha, Václav Jílek, Bořek Slezáček, Šárka Urllichová, Hana Čížková, Martina Pártlová. Moderátorem večera byl Petr Vondráček. Součástí programu byla i extravagantní módní přehlídka ve stylu šedesátek, bohatý raut americké kuchyně. A všudypřítomná skvělá nálada.

Radúz MáchapáskaBen Cristovaomódní přehlídka

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Ford AMB Praha