ijournal.cz

Seriál Vinaři nabízí exkluzivní limitovanou edici vín Karla Rodena

red Zdroj: FTV Prima sro 14.10.2014 TV, Zajímavosti

Karel Roden, který v seriálu Vinaři ztvárnil charismatického architekta Křižana, je v posledních letech spojován nejen s herectvím, ale i s originální značkou svého vína. 

Vinari_epizoda_7_Kost_Karel_Roden

Seriál Vinaři televize Prima představuje exkluzivní limitovanou edici vín Karla Rodena, která je nyní k dostání v obchodech společnosti Tchibo. Limitovaná edice zahrnuje dva druhy vín – Pálava pozdní sběr 2013 a Neuburské pozdní sběr 2013. Různé odrůdy vína se objevují také v závěru každé z šestnácti epizod seriálu Vinaři, Neuburské mohli diváci vidět ve druhém díle, Pálavu pak v sedmé epizodě, kde se objevil právě Karel Roden.

Vinari_Tchibo
Zákazníci obchodů Tchibo dostanou jedinečnou příležitost zakoupit tato vína za zvýhodněnou cenu 250 Kč. Navíc obdrží dárek v podobě fotografie Karla Rodena s jeho podpisem a dárkovou tašku na víno s logem seriálu Vinaři. Obě edice vín jsou ručně číslované od 1. do 1 500. lahve. Pálava pozdní sběr 2013 je v prodeji od 13. října, Neuburské pozdní sběr 2013 ho doplní od 20. října. Vína budou v prodeji do vyprodání zásob.

Edici vín Karel Roden již pět let exkluzivně připravuje Adámkovo vinařství z Višňové u Znojma, které je rovněž partnerem seriálu Vinaři. 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: FTV Prima sro