ijournal.cz

Seriál Kameňák se vrací na obrazovku TV Nova!

red Zdroj: TV Nova 11.2.2020 TV

Kamenak
V pátek 14. 2. začne televize Nova uvádět nové premiérové díly seriálu Kameňák. Příznivci humoru se mohou opět těšit na stovky vtipů a hvězdné herecké obsazení v čele s Václavem Vydrou, Pavlem Kikinčukem, Veronikou Žilkovou, Martinem Dejdarem, Alicí Bendovou, Oldřichem Navrátilem, Michalem Novotným a Zuzanou Slavíkovou. Děj seriálu vychází ze stejného základu jako předešlé filmy, které nesly stejný název, a byly založené na anekdotách.

Kamenak_

„Já mám srandu rád, a proto mám rád i Kameňák,“ říká Václav Vydra, hlavní představitel seriálu. „Ve vtipech naštěstí neplatí žádná tabu. Zejména české vtipy jsou fenoménem, který je nesmrtelný,“ dodává.

Děj se odehrává v opět Kameňákově. Na radnici zde úřaduje starosta Pepa Novák (Václav Vydra) a jeho zástupce Bohouš Beránek (Pavel Kikinčuk) a trápí se nelehkým úkolem. Rozhodli se podat přihlášku do celorepublikové soutěže o Pozitivní město roku, v níž výherce obdrží od ministerstva sto milionů korun. Podmínkou je však splnění několika náročných kritérií. Město musí vykazovat stále se zvyšující počet obyvatelstva, dobrou zdravotní péči, rozvinutý kulturní, společenský a sportovní život. Zohledňována je v hodnocení i čistota města. S tím vším má ale Kameňákov upřímně problém. Jak tedy na to? Starosta při své cestě za vítězstvím nezná hranice…

Kamenak 0

                      Seriál Kameňák od 14. 2. každý pátek ve 20:20 na TV Nova!

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: TV Nova