ijournal.cz

Calzedonia – Valentýn s Nikol

red Zdroj: Calzedonia 12.2.2020 Móda, obuv, doplňky

Italskou značku Calzedonia není třeba českým zákazníkům dlouze představovat. Tato stylová módní značka pravidelně přináší atraktivní sezónní kolekce punčochového zboží, legín, ponožek a plážové módy. Aktuálně provozuje bezmála 2.200 obchodů ve více než 50 zemích světa. Mezi zákazníky je oblíbená především díky originálnímu designu, který sleduje aktuální trendy a skvělému poměru nadstandardní kvality a dostupné ceny.

Calzedonia

       NIKOL ŠVANTNEROVÁ PŘEDVÁDÍ DOKONALÉ KŘIVKY V PUNČOCHÁČÍCH CALZEDONIA

Globální tváří punčoch značky Calzedonia je hollywoodská star Julia Roberts. Ta se značkou spolupracuje již několik let a je dokonalým ztělesním jejího DNA a všech hodnot, které vyznává. Julia je úspěšná, atraktivní a elegantní žena mnoha tváří – prostě pravá stylová ikona. V České republice spolupracují se značkou Calzedonia mnohé stylové modelky a celebrity jako Zorka Hejdová, Renata Langmannová, Karolína Mališová nebo Nikol Švantnerová. Právě Nikol Švantnerovou si značka vybrala k nafocení lokálních materiálů, které můžete v průběhu prvního půlroku najít na prodejnách, internetu nebo přímo u Nikol na Instagramu. 

Nikol zazáří v kolekci Calzedonia pro sezónu jaro/léto 2020. Její dokonalou siluetu budeme moci obdivovat na online vizuálech propagujících klíčové produkty nadcházející sezóny. Těmi jsou hřejivé a kašmírové modely, valentýnská kolekce, legíny a kolekce punčoch pro každodenní nošení. Nikol se objeví také na dalších promo materiálech a osobně nebude chybět ani na několika propagačních akcích přímo v buticích Calzedonia.

Calzedonia NikolCalzedonia_Nikol


„Se značkou Calzedonia již nějakou dobu spolupracuji. Baví mě jejich klasická kolekce i originální kousky udávající módní tón. Velmi mne těší, že jsem byla vybrána jako česká tvář aktuální kolekce. Doufám, že se stanu inspirací pro všechny milovnice stylových doplňků i nadčasových basic kousků, které by neměly chybět v žádném šatníku“
, popsala spolupráci Nikol.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Calzedonia