ijournal.cz

Sdílejte SKITTLES, foťte selfie a vyhrajte!

red Zdroj: Skittles 3.5.2015 Gastronomie, Volný čas, Zajímavosti

Značka SKITTLES představuje soutěž pro všechny kreativce a fanoušky selfie. Vychutnejte si SKITTLES, bonbóny s ovocnou příchutí, vytvořte originální selfie a získejte jednu z limitované edice misek SKITTLES. Stačí do 31. 5. 2015 zaregistrovat na webu www.SKITTLES.cz selfie s někým, nebo něčím vážně netradičním.

Značka SKITTLES chce letos sdílet se svými příznivci ještě více nečekané zábavy a jedinečných bonbonů s ovocnou příchutí SKITTLES. Jestli jste fanoušky bonbónů SKITTLES, podělte se o ně, ukažte svoje jedinečné selfie celému světu a navíc získejte super SKITTLES misku. A pokud vás bonbóny SKITTLES ještě nedostaly, nenechte si ujít skvělou příležitost ochutnat je, užít si spoustu zábavy a vyhrát!

SKITTLES_Fruits_nové balení_174g_miskaStačí vytvořit selfie zachycující, jak se dělíte o bonbóny SKITTLES s někým, nebo něčím nečekaným, a do 31. 5. 2015 se s ní pochlubit na www.SKITTLES.cz. Není prostor pro šedý průměr a fantazii se meze nekladou. Podmínkou výhry je správná dávka kreativity a zábavy.

Jako perfektní rekvizita se budou hodit velké 174 gramové SKITTLES, o které se prostě nemůžeš nepodělit. 174 gramové balení bonbónů s ovocnou příchutí SKITTLES je dostupné v běžné obchodní síti v příchutích SKITTLES Fruits, SKITTLES Crazy Sours a SKITTLES Wild Berry za doporučenou cenu 37,90 Kč.

Více na www.skittles.cz


Co má společného Adam Mišík a bonbóny SKITTLES?
  

Tváří nového projektu značky SKITTLES se stal originální SKITTLES kurýr. Nejde ovšem o obyčejného poslíčka, ale o gorilu ve SKITTLES uniformě přesně ve stylu sloganu značky „Čekej nečekané“. SKITTLES kurýr se postará, aby se 40 000 bonbónů s ovocnou příchutí  SKITTLES dostalo k těm správným adresátům, a ti je mohli sdílet dál a bavit se. První cvičná doručovací zakázka SKITTLES kurýra byla doslova nakládačka SKITTLES pro Adama Mišíka, populárního českého zpěváka a herce. Brzy se díky speciálnímu videozáznamu dozvíte, jak to dopadlo.

SKITTLES kurýr je dalším projektem v kampani značky SKITTLES zaměřené na sdílení. Od začátku června se bude objevovat v on-line
prostředí, aby se 40 000 bonbónů SKITTLES dostalo k těm správným adresátům. Součástí aktivity je speciální video s Adamem Mišíkem, komunikace na Facebooku značky SKITTLES www.facebook.com/skittles a soutěže dohromady o 40 000 bonbónů s ovocnou příchutí SKITTLES.Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Skittles