ijournal.cz

Sbohem, jemné a zplihlé vlasy!

red Zdroj: Henkel ČR 13.3.2016 Krása a zdraví

Krásné husté vlasy plné objemu jsou snem mnoha z nás. Zázraky nikdo neumí, ale když si vezmete správné pečující a stylingové produkty, může se vám vaše přání splnit. Zcela nová řada Taft Fullness byla vytvořena speciálně pro ženy, které si přejí přirozený objem a silnou fixaci. Posilující Biotin & Boost komplex vám poskytne znatelně plnější účes. Receptura dokáže zvětšit vzdálenost mezi vlasovými vlákny a poskytuje až 48h fixaci. Další ingredience mezitím vytvoří viditelnou strukturu a objem.

Zbavte se jemných zplihlých vlasů. Nová řada Taft Fullness vyřeší jeden z největších problémů s vlasy, které ženy mají. Z výzkumů vyplynulo, že 36% žen trápí rovné vlasy bez objemu a 21% žen by si přálo husté vlasy s objemem. Taft Fullness nabízí perfektní řešení v podobě laku na vlasy, pěnového tužidla a stylingového spreje pro viditelně plnější účes a bohatou texturu vlasů.

Receptura obsahující speciální posilující Biotin & Boost komplex dokáže zvětšit vzdálenost mezi vlasovými vlákny, takže vlasy získají přirozený objem. Tvarující složky mezitím dodají vlasům více struktury a objemu, takže se zákazníci mohou těšit ze svých nových hustých vlasů a účesů plných objemu!

Kromě receptury pro viditelně plnější účes si ženy také zamilují vůni nové řady Taft Fullness voňavý mix smyslné broskve, čerstvé hrušky, zralé švestky a dráždivého citrusu s květinovými tóny frézie a lilie, to vše završené delikátním pižmem.

Portfolio řady Taft Fullness:CEE_DWT_PD_HS_Fullness_250


Taft FULLNESS, lak na vlasy, 250 ml

Pro ultra silnou fixaci, viditelně plnější účes a bohatou texturu vlasů.

DMOC 99,90 Kč

Taft FULLNESS,stylingový sprej, 150 mlMA_DWT_PD_Pump_Fullness_150_

Perfektní doplněk k laku na vlasy Taft Fullness. Aplikujte do ručníkem vysušených vlasů, vyfoukejte a vytvarujte.

DMOC 99,90 Kč


CEE_DWT_PD_SF_Fullness_200Taft FULLNESS, pěnové tužilo, 200 ml

Pro silnou fixaci, viditelně plnější účes a bohatou texturu vlasů. Používejte na vlhké vlasy.

DMOC 99,90 Kč

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Henkel ČR