ijournal.cz

Sandra Nováková vybírala neslíbatelnou rtěnku!

red Zdroj: Kloboukfilm 8.5.2017 Celebrity

První máj je po staletí spjat s polibkem pod rozkvetlým stromem. Prý, aby žena následující rok neuschla a byla po celých 12 měsíců krásná. Herečka Sandra Nováková tuhle tradici ctí, a protože kromě svého partnera Vojtěcha Moravce a synka Mikuláše miluje také rtěnky, před oním májovým polibkem se společně vydali zakoupit kvalitní neslíbatelnou rtěnku.

2

„Já nedám bez rtěnky ani ránu“, přiznala oblíbená herečka Sandra Nováková, „to mě spíš potkáte nenalíčenou, rtěnku na puse mít ale musím. Jenomže ne každá rtěnka vydrží. A líbání je právě tou nejvíce zátěžovou zkouškou,“ dodala spiklenecky.

V Estée Lauder nebylo vybírání zrovna jednoduché. 1Vždyť jen nejnovější kolekce čítá na 32 odstínů rtěnek! Zatímco Sandra procházela jeden odstín po druhém a přecházela od jednoho druhu rtěnek k dalšímu, její partner s malým Mikuláškem zaběhli do hraček koupit auto. „Sandře do ničeho nemluvím, a do šminek už vůbec ne,“ nechal se slyšet Vojtěch Moravec po návratu. „Vlastně ani nevím, která barva rtěnky je její oblíbená nebo nepoznám, která jí víc sluší. Zaprvé se mi líbí v každé a zadruhé si nejsem jistý, jestli vůbec ty odstíny dokážu rozeznat.“

Nakonec se Sandra rozhodla pro výrazný odstín tmavě růžové rtěnky. „Měla by být neslíbatelná, tak uvidíme…“, popadla sportovní kočárek s Mikulášem a s Vojtěchem vyrazili mezi rozkvetlé stromy.


Estée Lauder doporučuje: Pure Color Love – kolekci výrazných rtěnek se širokou škálou zářivých odstínů a nápadných provedení. Dokažte svým rtům lásku těmito odvážnými barvami a lehce vrstvícími se texturami, protože obyčejnost je nuda. S tóny jasných, tmavších i neutrálních barev vždy dokonale doladíte svůj look a vystihnete svou náladu, možnosti jsou téměř nekonečné. Odvažte se experimentovat, nebojte se odstíny míchat, použít samotné nebo postupně vrstvit. A pamatujte, že v lásce pravidla neexistují.

3

Odstíny v provedení Cooled Chromes, Shimmer Pearls a Edgy Cremes obsahují pravé barevné pigmenty a poskytují střední krytí, které se však snadno vrství a vytvoří hladké rty k zulíbání. Odstíny Ultra Mattes mají extrémně jemnou a lehkou texturu v matném provedení s vysokým krytím.

Rtěnky z této kolekce vaše rty rozmazlí účinnými výtažky z ovoce a směs olejů z granátového jablka, manga a acai udrží vaše rty hydratované a hebké. Nová Pure Color Love rtěnka chutná po sladké vanilce a vaše rty zanechá neodolatelně lahodné.

estee-spring-lip-remix

Doporučená cena Pure Color Love Lipstick 690 Kč / 25 €

Rtěnky z kolekce Pure Color Love jsou dostupné od dubna 2017 ve značkových prodejnách Estée Lauder a vybraných parfumeriích. Rtěnky v odstínech Cooled Chromes najdete exkluzivně ve značkových prodejnách Estée Lauder.


 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Kloboukfilm