ijournal.cz

Salonní kosmetická péče pro váš běžný den, to je Essenté

red Zdroj: Essente 14.5.2015 Krása a zdraví

Výrobce originální české kosmetiky určené pro profesionální péči, společnost MAKO BUTTERFLY s.r.o., přichází na trh s novou řadou kosmetické péče Essenté, díky které si můžete dopřát profesionální kosmetickou péči i v pohodlí vašeho domova.


essente_kompozice_03
Essenté je profesionální kosmeceutickou značkou, jejíž celý vývoj probíhá na území České republiky. Je výsledkem několikaleté práce týmu českých odborníků, kteří si rozhodli splnit si svůj sen – vyvinout a vyrobit špičkovou řadu kosmetiky, která bude plně srovnatelná s tím nejlepším, co se v současném světě kosmetiky a profesionální péče o pleť nabízí.

50 ml revitalizační gelová maska„Chtěli jsme dokázat, že i malá, ryze česká firma je schopna vyvinout kosmetiku, která bude svou kvalitou, účinky, parfemací, ale i designem a dalšími drobnými, ale důležitými detaily plně srovnatelná s nejlepšími světovými značkami, a uspokojí tak i ty nejnáročnější klientky,“ říká Denisa Jasinská, jednatelka a majitelka společnosti.
Základem filozofie Essenté je skutečnost, že kosmetické přípravky by neměly mít jen pěsticí a dekorativní účinky, ale měly by aktivně napomáhat ke zlepšování zdravého stavu a vzhledu pokožky. Volba aktivních látek a dalších složek jednotlivých přípravků kosmetiky Essenté, stejně jako jejich přesný poměr i výrobní postup, jsou postaveny na nejmodernějších vědeckých poznatcích z oblasti kosmetologie a dermatologie. Pyšní se označením kosmeceutikum, určené pro nejvyšší kategorii kosmetických produktů.

Kosmetika Essenté v současnosti obsahuje dvě základní řady – řadu Essenté Professional Basics a řadu Essenté Moisturizing Care.

essente_kompozice_01
100 ml enzymatický peelingEssenté Professional Basics

Tato řada je určena především pro profesionální péči v kosmetických salonech. Kromě dnes již běžně používaných aktivních látek jsou zde využity především účinky AHA a BHA kyselin a peptidů. Její filozofie je založena na čtyřech základních krocích, které by mělo obsahovat každé profesionální ošetření  – 1. čištění, 2. exfoliaci, 3. regeneraci a 4. ochraně. Pro každý z těchto kroků nabízí jeden či více přípravků, a to včetně mycí emulze s AHA kyselinami, AHA peelingu, enzymatického peelingu nebo několika  boosterů pro intenzivní péči o různé typy pleti. Součástí řady je i lehký ochranný krém SPF 15, který je vhodný i pro tu nejcitlivější pokožku, kterou chrání před buněčným poškozením způsobeným UVA i UVB zářením.

Essenté Moisturizing Care

200 ml výživný hydratační krémŘada Essenté Moisturizing Care je určená k dlouhodobé hydrataci pleti a k její ochraně před vlivy vnějšího prostředí. Náš věk, pohlaví, genetické dispozice, stravovací návyky či pitný režim, to je jen několik z celé řady faktorů, které hydrataci pleti ovlivňují.

K zajištění správné hydratace pleti není důležité jen množství vody, ale také to, jak efektivně je voda v pokožce vázána a využívána. Nadbytečná hydratace může za určitých podmínek působit na pleť podobně nepříznivě jako ta nedostatečná. Platí zásada, že zvlhčovat pokožku je velmi jednoduché, avšak docílit její optimální hydratace, a tento stav udržet, je náročné a složité. Vyžaduje to kvalitní přípravky, které kůži ochrání v každém prostředí stejně jako nepoškozený kožní film.

A právě taková je kosmetika ESSENTÉ Moisturizing Care. Aplikací nejnovějších vědeckých poznatků tým našich odborníků vytvořil kosmetickou řadu s optimálním složením a poměrem aktivních látek. Díky tomu přípravky ESSENTÉ Moisturizing Care udrží pleť dlouhodobě hydratovanou a ochrání ji před vlivy vnějšího prostředí.

Více informací o produktech Essenté a on-line shop najdete na www.essente.cz

O společnosti MAKO BUTTERFLY
Společnost MAKO BUTTERFLY byla založena v roce 2001 a dlouhodobě patří mezi přední české dodavatele profesionálních kosmetických přípravků a nástrojů pro kosmetické salony. Působí jako české zastoupení řady předních světových výrobců kosmetických přípravků určených pro profesionální kosmetickou péči (např. značky RefectoCil určené pro péči o řasy a obočí) a je výrobcem několika řad vlastní profesionální kosmetiky. Jedná se o malou, ryze českou firmu se sídlem cca 15 km od Prahy (obec Bašť). Jedinou majitelkou společnosti je paní Denisa Jasinská (39).

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Essente