ijournal.cz

S revolučními jídly od LeGracie se i obyčejná dovolená změní na all-inclusive

red Zdroj: LeGracie 11.6.2016 Gastronomie

Přichází léto, čas dovolených a cestování, kdy si přejeme odpočinout od dennodenních povinností a užít si volno plnými doušky. To poslední, co chceme, je strávit celé dny u sporáku a vyvařovat. Naštěstí je tu novinka, která přišla na trh v září 2015 – produkty značky LeGracie, se kterými vykouzlíte chutné, zdravé a levné jídlo během několika minut, ať už jste na chalupě na Šumavě, v apartmánu u moře v Chorvatsku, pod stanem u Máchova jezera, na luxusní jachtě při plavbě u italského pobřeží nebo pořádáte letní grilování pro vaši rodinu či přátele.

LeGracie vznikla z prosté potřeby dopřát si kvalitní jídlo, o kterém vím co obsahuje, kdekoliv a kdykoliv,“ uvádí Simona Hošnová, zakladatelka značky LeGracie, která stojí za recepturami jednotlivých pokrmů. Všichni ocení vedle vynikající chuti jídel, rychlosti a jednoduchosti přípravy i kompaktnost a minimální váhu balení. Vše je totiž pohromadě v jednom sáčku. Určitě si vzpomínáte, jaké to bylo mít kufr auta nacpaný štanglema salámu a zavařeným masem, kolik váží krosna plná konzerv, či jak dá zabrat zavřít kufr, který je plný jídla (a nakonec vás s ním nepustí na letišti přes kontrolu). Tak to s LeGracií už nehrozí.

dovolena s legracii

DOVOLENÁ ALL-INCLUSIVE S LEGRACIÍ

Už teď vás jímá hrůza, co budete vařit na dovolené, co nakoupit, jak to zabalit? Kolik to bude stát? A co na to řekne manžel? I na dovolené může být legrace připravit vynikající tříchodové menu – polévku, hlavní jídlo a dezert – do třiceti minut. Nenechte se však mýlit – přestože jde o jídla, která hravě zvládnou i nekuchaři, jsou velmi chutná a zdravá. „K našim pytlíkům potřebujeme jen vodu, olivový olej, sůl, máslo, cukr, nebo med,“ poukazuje na jednoduchost přípravy jídel, které dokazují, že rychle a chutně se dá vařit i bez glutamátů a éček, říká Simona Hošnová. Výhodou také je, že si jídla od LeGracie mohou dopřát lidé s intolerancí na lepek, lidé, kteří drží dietu i děti. Nemusíme tak vařit zvlášť pro jednotlivé členy rodiny.

legracieLeGracie nabízí široký výběr polévek a hlavních jídel. Lahodné a někdy i neobvyklé kombinace obilovin, luštěnin, sušené zeleniny a semínek jsou základem pro vynikající a plnohodnotná jídla. Můžete je připravit jen tak – s minimem ingrediencí, či dle své libosti doplnit o další suroviny, jak prozrazuje šéfkuchař Martin Svatek, člen Národního týmu asociace kuchařů a cukrářů České republiky, který si LeGracii oblíbil: „Když si koupíš pytlík LeGracie, můžeš ho uvařit podle návodu – je to rychlé, chutné, bez práce a navíc ještě zdravé. Ale tyhle sáčky dokážou mnohem víc, protože když si s nimi trochu pohraješ a přidáš co ti chutná (zeleninu, bylinky, vývar) vykouzlíš z výrobků LeGracie rázem úplně jiné jídlo podle sebe. To je na tom to krásné – ta možnost – jednoduše, ale přitom pokaždé jinak. Už naše babičky vždycky měli něco ve špajzu, co mohli vytáhnout pro rychlé vaření a teplé jídlo bylo na stole raz dva, teď můžeme mít ve špajzu LeGracii.“

Vynikající zdravé polévky, například Vigna s pohankou a fazolkami mungo, jedinečná italské rizota – ať už netypické Chia s hruškou, tak gurmánské Peperone s papričkami či rudé rizoto Barbarossa s červenou řepou a další, zeleninové špaldoto Gusto a slaný kuskus Vario, doplňují novinky v podobě sladkých dezertů.

LEGRACIE PŘEDSTAVUJE NOVOU ŘADU SLADKÝCH POKRMŮ

A jelikož téměř každý rád mlsá a dokonce i mlsání může být zdravé, uvádí značka LeGracie na trhu novou řadu v podobě sladkých pokrmů zcela bez přidaného cukru a náhradních sladidel. Je možné si vybrat ze tří variant. Kombinace obilovin, ovoce, rozinek a ořechů bude lahodit mlsnému jazýčku dětí i těch, kteří se laskomin nechtějí vzdát. A ani nemusí! S touto produktovou řadou mlsání není hřích, je jen hříšně dobré. Sladkosti od LeGracie můžete upravit jako snídani, rychlou svačinku, výborný dezert nebo večeři. Zdravě mlsat můžete od rána do večera – a to bez legrace! Oslaďte si život s LeGracií.Kus štrůdlu už podle názvu napovídá, že jde o netradiční spojení tradičních českých chutí – jablka, skořice a vlašských ořechů s kuskusem, který i v cizině zažene stesk do domově a babiččině kuchyni. Jáhly a skořici v Medovém jablku naopak ozvláštňuje exotické kaki. Poslední z této delikátní trojice potěší milovníky hitu zdravé výživy – chia semínek. Ty totiž doplňují kuskus, hrušku, rozinky a mandle v pytlíku nesoucí příznačný název Sladké mámení. Z těchto dobrůtek můžeme dle libosti tvořit sladké kaše, sušenky, či koláče, po kterých nezůstane ani drobeček – a přesto nezničí štíhlou linii. Zkrátka Vás čekají desítky a desítky obměn, fantazii se meze nekladou. 

KDE LZE PRODUKTY LEGRACIE KOUPIT?

V kamenných prodejnách, jejichž seznam naleznete na www.legracie.cz, kde lze také veškeré pokrmy objednat na e-shopu.

 LeGracie Ryze česká značka z jihočeského Tábora, která spadá pod rodinnou firmu Bellinni. Vyrábí potraviny, které udělají z každého kuchařskou hvězdu. Cílem je připravit takové jídlo, které bude kvalitní, zdravé, cenově dostupné, a všechny ingredience budou připraveny v jednom balíčku. K vaření je pak potřeba jen vody, soli, olivového oleje nebo másla. LeGracie nabízí pět řad výrobků – polévky, rizota, špaldota, kuskusy a řadu sladkých pokrmů. Díky své chutnosti, jednoduchosti a snadné dostupnosti si získali tisíce fanoušků. Oblíbili si je manažeři, maminky, studenti, kulinářští nováčci i profesionální kuchaři. LeGracie, česká značka, která vyrábí své pokrmy s láskou. Motto: S námi je vaření LeGrac(i)e. 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: LeGracie