ijournal.cz

S nákupem kočárku on-line pomůže video prodavačka

red Zdroj: Nejlepšíkočárky.cz 27.3.2020 Rady, tipy, názory

Zákazníkům internetového obchodu Nejlepšíkočárky.cz bude s výběrem a prohlídkou zboží na dálku pomáhat odborná prodavačka prostřednictvím videohovoru. Podle pokynů klienta zboží předvede ze všech úhlů, ukáže jeho funkce, případně porovná s jinými modely, a odpoví na dotazy. Zákazník tak nebude při nákupu on-line omezený jen na fotografie nebo ilustrační videa umístěná v e-shopu.

Uživatel může s pomocí on-line prodavačky nakupovat kdekoliv z domova i ze zahraničí bez toho, aby absolvoval cestu do kamenné prodejny. K provedení i tak sofistikovaného a pro rodinu zásadního nákupu, jako je výběr dětského kočárku, mu stačí pouze smartphone nebo počítač či tablet připojený na internet.

Babyboom

“Ze dne na den se zavřely prodejny, tudíž maminky nemohou osobně vybírat zboží pro své děti a pochopitelně nám tím klesly obraty na 0. Pokusili jsme se co nejrychleji zareagovat a vymysleli jsme online video prodavačky. Díky tomu jsme zákazníkům mohli nabídnout kvalitní náhradu za osobní návštěvy, přes videohovor zboží ukážeme a předvedeme tak, jakoby byly maminky přímo u toho, zajistíme tím naší firmě nějaký příjem a zaměstnanci nepřijdou o práci,” říká Zdeňka Sotonová, majitelka e-shopu Nejlepšíkočárky.cz.

„Nedávno nám například volala jedna maminka, že jí zajímá, jak se skládá samotný podvozek kočárku. Všude na internetu jsou totiž jenom videa, jak se skládá v celku. Tak jsme jí to prostřednictvím videohovoru ukázali,“ dodává Sotonová.

Babyboom_01

Videohovor s odbornou prodavačkou nejen šetří čas a náklady na cestu do prodejny, ale je bezpečnější i kvůli současnému riziku nákazy novým typem koronaviru. Usnadňuje také nákup nemocným lidem nebo klientům, pro které je návštěva prodejny nějakým způsobem zatěžující. Zákazník si navíc může videohovor nahrát nebo si udělat screenshoty a nákup si v klidu promyslet.

Video prodavačka je k dispozici každý všední den od 9:00 do 18.00 hodin a v sobotu od 9:00 do 15:00 hodin. K jejímu využití si uživatel PC nebo chytrého telefonu s operačním systémem Android nebo iOS pouze na stránkách obchodu https://www.nejlepsikocarky.cz/poradime-vam-online/ aplikaci Skype, zapne ji a klikne na tlačítko „Začít konverzaci“. Samotné uskutečnění obchodu pak probíhá běžným způsobem, jako v kterémkoliv e-shopu.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Nejlepšíkočárky.cz