ijournal.cz

OVERAL: stylový módní CHAMELEON

red Zdroj: Marks & Spencer 27.3.2020 Móda, obuv, doplňky

Módní OVERAL se drží stále na výsluní a rozhodně si to zaslouží. Patří totiž k neotřelým kouskům, které jsou skvělou volbou doslova pro všechny příležitosti.

 

Overal se snadno stane večerní róbou, ale také parťákem na víkend. Stačí si vybrat z bohaté kolekce Marks & Spencer ten pravý a elegantní lodičky s psaníčkem střídat se sportovními teniskami a taškou.

marksandspencer_SS20_damsky_overal_vysoky_podil_lnu_knoflik_1999Kcmarksandspencer_SS20_damsky_overal_dzinovy_kombineza_2199Kcmarksandspencer_SS20_damsky_bavlneny_overal_kvetinovy_vzor_pasek_2099Kcmarksandspencer_SS20_damsky_overal_kvetinovy_vzor_pasek_limecek_2199Kc

V overalu, na rozdíl od šatů, vystoupíte z řady a dokonale spojíte pohodlí se stylem.

Pokud jste spíše kalhotový typ, jistě ho oceníte. Spásou se ovšem stane i ve chvílích, kdy nemáte chuť nebo čas na vymýšlení kombinací. Jednoduše na sebe obléknete top i kalhoty v jednom a doladíte už jen s doplňky podle příležitosti.

marksandspencer_SS20_damsky_overal_zvyrazneny_pas_ruzovy_puntik_1699Kcmarksandspencer_SS20_damsky_overal_abstraktni_kvetinovy_vzor_modry_bily__2399Kcmarksandspencer_SS20_damska_semisova_taska_kovove_ucho_ruzova_899Kcmarksandspencer_SS20_damske_tenisky_modre_stuha_999Kc
marksandspencer_SS20_damske_kozene_nazouvaci_boty_cerne_1299Kc
Skvělou volbou jsou overaly z džínoviny, které se báječně hodí pro jarní dny, ale také kousky z přírodních materiálů jako je len perfektní pro slunečné léto. Mezi vzory nechybí květinové vzory, proužky nebo puntíky a nechybí ani military styl.


Více informací v prodejnách nebo na marksandspencer.cz

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Marks & Spencer