ijournal.cz

S elektrickou škrabkou na led nemá mráz šanci

red Zdroj: www.karcher.cz 17.11.2019 Hi-tech a bydlení

Typické zimní ráno po mrazivé noci – přijdete k autu a na něm je krusta ledu. Nastartujete motor, aby se auto zahřálo a led trochu povolil, vezmete škrabku a škrabete a škrabete. Tuhle zimu už to tak být nemusí.

el.škrabka

elektrickou škrabkou na led Kärcher EDI 4 (doporučená cena 1 290 Kč) očistíte námrazu na oknech vozu za 2 až 3 minuty. Elektrická škrabka váží jen 550 g a odstraní rychle a bez větší námahy i odolnější vrstvy ledu z oken automobilů. Práce s ní je jednoduchá. Přístroj je kompaktní a pohodlné uchopení za horní část zajistí i bezpečí vašim prstům, které tak nepřijdou do styku ani s čepelemi, ani s ledem. Zařízení lehce přitlačte na čištěný povrch a rotující kotouč se šesti plastovými lopatkami vrstvu ledu v mžiku odstraní.

el.škrabkaŠkrabka je vybavena funkcí inteligentního přepínání v pohotovostním režimu, který zajišťuje automatický start. Lopatky se zastaví v okamžiku, kdy přístroj zvednete a po přiložení se opět spustí. Při plném nabití má baterie výdrž cca 15 minut, což vystačí hned na několik dnů. Díky Li-Ion dobíjecí baterii může zařízení zůstat ve vozidle i delší dobu, aniž by se vybilo. Zařízení nabíjejte doma pomocí přiloženého nabíjecího kabelu. Pro bezpečnou manipulaci a uskladnění je přístroj vybaven krycím víčkem. A pokud jsou plastové nože už hodně opotřebované, lze jednoduše vyjmout celý disk bez nářadí a vyměnit za nový.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.karcher.cz