Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Úterý, 19.Březen 2019
ijournal.cz

S Dove vykouzlíte úsměv celé rodině

red Zdroj: Dove 14.10.2017 Krása a zdraví

Nakupujete vánoční dárky na poslední chvíli, nebo patříte k těm, kteří mají dárek pro každého člena rodiny už v listopadu nakoupený a zabalený? Ať tak či tak, měli byste myslet na to, že nejen ženy, ale i muži touží být především hýčkáni. Vánoční dárky by měly především pohladit po duši a povzbudit. Díky dárkovým kazetám a kosmetickým taškám plných té nejlepší kosmetiky potěšíte nejen ženskou, ale také mužskou část své rodiny.

Dove přináší hýčkající péči ve formě hedvábných olejů, vyživujících mlék a jemných gelů, které promění každodenní očistnou rutinu v potěšení. Ten nejlepší způsob péče o pokožku by se neměl točit pouze kolem starosti o ni; důležité je, aby vám rovněž dopřál pár chvilek uvolňujícího potěšení. Často jde o jedinou chvíli během dne, kdy si opětovně uvědomíme své tělo a oceníme jeho krásu. Udělejte radost svým nejbližším a darujte jim k VánocůmDove COCONUT RESTORING přípravky Dove, díky kterým bude jejich pokožka i vlasy hedvábně jemné a vyživené.

Pro maminku, která miluje skvělou vůni koksových ořechů a která si na konci dlouhého dne ráda dopřeje dlouhou koupel. Nic jí neudělá větší radost než dárková kazeta plná právě její oblíbené vůně. Díky sprchovému gelu, šampónu a kondicionéru s kokosovou vůní se bude cítit jako na exotické dovolené uprostřed Karibiku.

Dove Damage Healing Ritual Coconut prémiová kazeta

Prémiová kazeta obsahuje Dove sprchový gel Purely Pampering kokosové mléko a květy jasmínu 250ml, Dove tělové mléko Restoring Ritual s kokosovým olejem a mandlovým mlékem 250ml a Dove šampon Restoring Ritual s­kokosovým olejem a­ kurkumou 250ml.

Cena: 299,90 Kč

Dove GIFTLAVENDER SLEEP MASKPro babičku,jejíž vášní jsou květiny a největším relaxem a potěšením je právě péče o ně. V zimě se na zahrádku jen málo kdy dostane, proto má své oblíbence i sušené. Darujte jí příležitost přenést se do krásného počasí, kdy se vzduchem line vůně její oblíbené levandule.

Dove Relaxing kazeta s relaxační maskou na očibude tou pravou odměnou. Relaxační kazeta obsahuje Dove sprchový gel Relaxing Ritual s levandulovým olejem a extraktem z rozmarýnu 250ml, Dove šampon Thickening Ritual s ­levandulovým olejem a­ extraktem z rozmarýnu, který dodá vlasům objem 250ml a relaxační masku na oči.

Cena: 249,90 Kč


Dove MEDIUM WASHBAG  GLOWINGPro dceru
,které je krásná a křehká stejně jako lotosový květ. Ráda si dopřává kvalitní produkty, které obsahují jemnou vůni. Pod Vánočním stromečkem jí proto jistě potěší Dove Glowing Ritual kosmetická taška, která obsahuje Dove sprchový gel a tělové mléko Glowing Ritual s extraktem z lotosového květu a rýžovou vodou 250ml, Dove antiperspirant deodorant sprej Powder Soft 150ml a prémiovou kosmetickou taštičku.

Cena: 349,90 Kč

Dove  PREMIUM3 GOODNESS3
Pro manželku
, která si zaslouží něco prémiového a luxusního. Ráda relaxuje a obklopuje se jen těmi nejlepšími věcmi. Řada Dove DermaSpa Goodnessje to pravé potěšení právě pro ni.

Dove DermaSpa Goodness prémiový box obsahuje Dove tělové mléko DermaSpa Goodness3 200ml a Dove krém na ruce DermaSpa Goodness3 75ml.

Cena: 329,90 Kč


Pro sestru
, která jde s dobou a sleduje všechny módní trendy, přes oblečení, až po to, co se barevnosti vlasů týče. Díky tomu jsou její vlasy namáhány a potřebují dostatečně vyživit. Nejlepší, co jí můžete pod Vánočním stromečkem nadělit je proto řada Dove Good Hair Regenerate Nourishment, díky které budou ty její roztomilé kadeře zase dokonale hebké.Dove PREMIUM REGENERATE NORUISHMENT

Dove Good Hair Regenerate Nourishment prémiový box obsahuje Dove šampon Regenerate Nourishment 250ml, Dove kondicionér Regenerate Nourishment 250ml, Dove serum Regenerate Nourishment 50ml a dárkový set gumiček a sponek v prémiové krabičce.

Cena: 449,90 Kč


Pro manžela, tatínka i tchána
, pro muže, který je mužem na tom správném místě. I přesto, že by pro svou rodinu udělal vše na světě, tak i on si jednou za čas potřebuje od všech odpočinout a dopřát si výjimečnou péči. Stejně jako vy i on má rád kvalitní kosmetické produkty. Dopřejte i jemu tu správnou péči díky Dove Men+Care.

Dove Men GIFT TOWEL
Dove Men+Care Minerals+Sage dárková kazeta s ručníkem

Kazeta obsahuje Dove Men+Care sprchový gel Minerals+Sage 250ml, Dove Men+Care antiperspirant deodorant sprej Minerals+Sage 150ml a rychleschnoucí ručník.

Cena: 219,90 Kč

  Dove Men  WASHBAGDove Men+Care Extra Fresh toaletní taška

Taška obsahuje Dove Men+Care sprchový gel Extra Fresh 250ml, Dove Men+Care antiperspirant deodorant sprej Extra Fresh 150ml, Dove Men+Care krémová tableta Extra Fresh 90g a toaletní tašku.

Cena: 309,90 Kč

 

Více o samotných produktech Dove na www.dove.com/cz

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Dove