ijournal.cz

S Chio Chips nebudete sami

red Zdroj: Chio Chips 4.7.2016 Gastronomie

Ať už jedete s rodinou na výlet, koukáte na televizi, grilujete, jdete do kina nebo si po práci zajdete s přáteli posedět na zahrádku, každou takovouto chvilku vám dokážou zpříjemnit legendární brambůrky Chio Chips v několika příchutích. Ochutnejte je všechny a zjistěte, která varianta je pro vás ta pravá.

Letošní léto značka Chio Chips potěší nejen zastánce klasických příchutí, ale své si v něm najdou i ti, kteří mají rádi změnu a zajímavé kombinace. Mezi ty tradiční a nezapomenutelné varianty jistě patří legendární Paprika. Kdo by si nepamatoval onen známý jingle „Chio Chio Chio Chips“, který na nás z obrazovek hrával každý den a při jehož poslechu jsme s chutí otevírali balíček chipsů. Nezapomenutelné paprikové brambůrky, jež byly populární napříč všemi generacemi, se nyní vrací a spolu s nimi se představí i několik novinek.

pro každého

Pokud patříte mezi vyznavače klasiky, kromě těch paprikových vás jistě potěší tradiční varianta, Chio Chips solené. Ty se hodí jak ke sledování televize, tak třeba na výlet nebo k dobrému pivu při letním odpoledni stráveném s přáteli. Pro ty, co rádi grilují a ze všeho nejraději tráví volné chvíle někde na zahradě obklopeni svými nejbližšími, připravili Chio Chips Barbecue se špetkou chili. Máte rádi intenzivní chutě a nesmí ve vaší lednici chybět sýr? I na vás v Chio mysleli a nachystali neotřelou variantu Chio Chips sýr a cibule. Výrazná chuť cibule je tak zjemněná jemnou chutí sýra, kterou si zamilujete na první ochutnání.
chio chips

Skutečná kvalita, která přitáhne každého 

Brambůrky Chio Chips vás osloví nejen svými skvělými příchutěmi, ale dostanou vás i díky své kvalitě. Při výrobě Chio Chips se vždy používají jen ty nejlepší ingredience, díky čemuž se nová řada brambůrků pyšní opravdu intenzivní a lahodnou chutí. Pečlivě vybrané brambory nakrájené na tenké plátky jsou připravované pouze na kvalitním slunečnicovém oleji a ochucené unikátní směsí koření bez přidaných látek zvýrazňujících chuť. V Chio Chips zkrátka vědí, jak na to.

chio-chips - reklama

Nové Chio Chips budou k dostání hned ve dvou baleních. Menší balení 65 g pořídíte za 23,90 Kč, a to větší 13g balení za 37,90 Kč.


Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Chio Chips