ijournal.cz

Rumová novinka Ron de Azur přináší příběhy starého želvího námořníka Ronnyho

red Zdroj: STOCK Plzeň-Božkov 25.7.2023 Gastronomie

image foto

Na český trh přichází pravý 6letý třtinový rum původem zPanamy pod názvem Ron de Azur. STOCK Plzeň-Božkov přináší nejen panamský rum se sušším chuťovým profilem s tóny medu, kakaa, vanilky a pomerančů, ale také příběhy vysloužilého želvího kapitána Ronnyho, který svými smyšlenými příběhy koncept Ron de Azur uvádí. 

Ron de Azur chce podnítit fantazii a k tomu mu pomůže nejen unikátní chuť založená na šestiletém panamském rumu z rumérie Don José Varela na poloostrově Azuero, ale také vyprávění starého námořního kapitána, želvího samce Ronnyho, který toho hodně zažil a jeho příběhy jsou vskutku legendární. A právě charakter Ronnyho reflektuje design Ron de Azur, který je spjatý s podmořským světem. 

„Chtěli jsme, aby Ron de Azur měl specifický charakter, který ho nejen na první pohled odliší, ale také podtrhne jeho atraktivní chuťový profil,“ říká Michal Jakl, Group BrandManager ve společnosti STOCKPlzeň-Božkov. „Proto přicházíme s Ronnym, stařičkým želvím námořníkem, a jeho příběhy, které vytvářejí kolem Ron de Azur fantastickou a inspirativní atmosféru. Vše dokresluje design inspirovaný podmořským světem,“ dodává Michal Jakl. 

Ron de Azur je panamský rum se sušším chuťovým profilem s tóny medu, kakaa, vanilky a pomerančů. Třtinový destilát se vyrábí takzvanou „kolonovou“ metodou z panamské cukrové třtiny, která se pěstuje přímo v palírně Don José Varela. Rum následně zraje šest let v dubových sudech metodou VintagePalette – každé dva roky jsou sudy stejného stáří doplněny tak, aby se zachoval jedinečný chuťový profil a kvalita rumu 

Uvedení novinky na trh podpoří originální kreativa vytvořená agenturou Saatchi&Saatchi, která využila pomoci umělé inteligence 

Ron de Azur bude k dostání jak ve velikosti 0,5 litru, tak i v o něco větším formátu 0,7 litrůza atraktivní cenu již od 199 Kč. 

Více na www.stock.cz.       

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: STOCK Plzeň-Božkov